Česká gymnastická federace

Menu

Akce

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

Reklama

Adresář oddílů

Aerobik klub Zlín, z.s.

Benešovo nábřeží 1739, 760 01 Zlín

Aerobik Sport Centrum Zlín, z.s.

Na Honech III./4928, 760 05 Zlín

AG - FIT, z.s.

Dr. Janského 978/3, 571 01 Moravská Třebová

AKPR Prostějov, spolek

Českobratrská 13, 796 01 Prostějov

Association Club Sparta Praha z.s.

Kovanecká 2405, 197 00 Praha 9

Corridoor z.s.

Studentská 1, 779 00 Olomouc

GT Šestajovice, z.s.

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s.

Hlavní 1247, 765 02 Otrokovice - Kvítkovice

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Pro Fitness Praha z.s.

Nad Primaskou 45, 100 00 Praha 10

SK Aerobic professional z.s.

Dobšická 15, 669 02 Znojmo

Sport Aerobic Liberec, z.s.

Nezvalova 872/22, 460 15 Liberec 15

Sportovní klub FIT & FUN Ostrava, z.s.

Tovární 486/7, 709 00 Ostrava

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři