Česká gymnastická federace

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

Reklama

Kalendář akcí

25.3.2019 - 26.3.2022

 
27.3.2019AEAER SP Cantanhede
30.3.2019TGTG Pohár města Třebíče
30.3.2019OSŠPL Šplh na laně v Olympii
30.3.-31.3.2019TRTRA Výcvikový tábor 02
30.3.-31.3.2019SGZSGŽ Elek Matolay Memorial
31.3.2019TGTG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open
5.4.-7.4.2019AEAER Slovak Aerobic Open
6.4.2019SGZSGŽ Zelena Jama Open
6.4.2019SGMSGM Moravská liga 1. kolo
6.4.2019SGM, SGZSG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice
6.4.2019SGZSGŽ Veselský pohár
6.4.2019SGZJarní pohár Plzeň
6.4.2019TRTRA Přebor Moravy
6.4.-7.4.2019AEAER Mistry s Mistry
6.4.-7.4.2019TRTRA Školení trenérů III.tř - teoretická část
6.4.-7.4.2019PAPK FIG World Cup Chengdu
6.4.-7.4.2019TGTG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň
7.4.2019SGMJarní pohár Plzeň
10.4.-14.4.2019SGM, SGZSG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
12.4.-14.4.2019AGAKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC
13.4.2019SGZSGŽ Memoriál E. Bosákové
13.4.2019SGZSGŽ Memoriál Z. Hartlové
13.4.-14.4.2019AEAER Mistry s Mistry
13.4.-14.4.2019TRTRA Školení trenérů III.tř - praktická část
18.4.2019SGZSGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj
19.4.2019SGMSGM Liberecký pohár
19.4.-21.4.2019TRTRA Workshop žactvo
20.4.2019SGM, SGZZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka
20.4.-21.4.2019TRTRA Závod Světového poháru BLR
22.4.-28.4.2019SGM, SGZTest Event před EH
23.4.-24.4.2019TGTG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část
25.4.-28.4.2019AGAKR Acro Cup
27.4.2019AEAER O Velikonoční vajíčko
27.4.2019SGMSGM ČOS oblastní přebor - Čechy
27.4.2019SGMSGM - ČOS oblastní přebor - Morava
27.4.2019SGZSGŽ Bedřichovský ježek
27.4.2019TRTRA 1. Pohárový závod
27.4.2019SGZTrhovosvinenský pohár
28.4.2019SGZSGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy
28.4.2019SGZSGŽ Oblastní přebor Prahy
28.4.2019TRTRA Litoměřický kalich
28.4.2019SGZSGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové
28.4.2019SGZMemoriál J. Junka
28.4.2019SGMO zlatou placku
1.5.2019SGM, SGZSG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj
3.5.-5.5.2019SGMSGM Memoriál Jozefa Pajora
4.5.2019SGZSGŽ Brnkačka
4.5.2019TRTRA Zlatý Radegast
4.5.2019SGZSGŽ Rosická štika
4.5.-5.5.2019AEAER Mistry s Mistry
4.5.-5.5.2019AEAER Nord Cup
5.5.2019SGMSGM Pohár města Rosice
6.5.-12.5.2019 Mistrovství Evropy v moderní gymnastice
10.5.-12.5.2019TGTG Mistrovství ČR
11.5.2019SGZSGŽ O pohár Českých Budějovic
11.5.2019SGZSGŽ Kvalifikační závod MČR
11.5.2019TRTRA ČR - Hesensko
11.5.2019SGMSGM Májový pohár
11.5.-12.5.2019AEAER Pohár Federací - 2. kolo
12.5.2019SGMSGM Prebor Zlínského kraje
18.5.2019SGMSGM - Přebor ČOS
18.5.2019SGZSGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod
18.5.2019SGZSGŽ O Pohár Věry Čáslavské
18.5.2019TRTRA 2. Pohárový závod
18.5.-19.5.2019AEAER Mistry s Mistry - finále
19.5.2019TRTRA Přebor Čech
19.5.2019SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy
23.5.-25.5.2019AEAER Mistrovství Evropy
23.5.-26.5.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Osijek
25.5.2019SGZSGŽ Memoriál M. Široké - kvalifikační závod
25.5.2019SGMSGM Pražská veteraniáda
25.5.2019SGMSGM Přebor hl. m. Prahy
25.5.2019SGZSGŽ Memoriál K. Parmy
25.5.2019SGMSGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
25.5.2019OSŠPL Modřanský Tarzan
25.5.2019SGZDokská kladina
25.5.-26.5.2019TRTRA Výcvikový tábor 03
26.5.2019SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
30.5.-2.6.2019AGAKR Geneva Intl. Acro Cup
30.5.-2.6.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Koper
1.6.2019SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
1.6.2019SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
1.6.2019TGTG Brněnský pohár
1.6.2019TRTRA 3. Pohárový závod
1.6.-2.6.2019SGZSGŽ Gym Festival
1.6.-2.6.2019SGZSGŽ Mistrovství ČR MT
1.6.-2.6.2019SGMSGM Mistrovství ČR MT
2.6.2019SGMSGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
2.6.2019SGMPřebor Jihočeského kraje
8.6.2019SGMSGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)
8.6.2019SGZSGŽ Frýdlantské sportovní hry
8.6.2019TRTRA Český závod věkových skupin
8.6.2019SGZKrajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje
8.6.2019SGZPřebor Zlínského kraje žen
8.6.-9.6.2019TGTG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň
9.6.2019SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje
9.6.2019TRTRA Mistrovství ČR
15.6.2019SGZPřebor Libereckého a Ústeckého kraje
15.6.2019SGZČerti s andělem
15.6.-16.6.2019SGMSGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev
15.6.-16.6.2019AGAKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft
15.6.-16.6.2019AEAER Winti Cup International
20.6.-23.6.2019SGM, SGZSG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ
21.6.-23.6.2019SGZSGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)
21.6.-30.6.2019AE, AG, TREVROPSKÉ HRY
21.6.-30.6.2019SGM, SGZEVROPSKÉ HRY
23.6.-27.6.2019SGM, SGZSG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže
23.6.-27.6.2019TRTRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže
5.7.2019SGMSGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely
5.7.-15.7.2019SGMSGM Tréninkový kemp UEG
7.7.-13.7.2019VGVG 16. Světová Gymnaestráda
14.7.-20.7.2019AEAER Tréninkový kemp UEG
16.7.-26.7.2019SGZSGŽ Tréninkový kemp UEG
21.7.-27.7.2019SGM, SGZSG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže
21.7.-27.7.2019TRTRA Tréninkový kemp UEG
31.8.2019OSŠPL Memoriál J.Gruncla
6.9.-8.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Szombathely
7.9.-8.9.2019TRTRA Výcvikový tábor 04
7.9.-14.9.2019OSŠPL Šutr Liberec
13.9.-15.9.2019AGAKR Lisabon Intl. Acro Cup
14.9.2019 ČGF - Valná hromada
14.9.-15.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Paris
19.9.-22.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP GIUAMARES
20.9.-22.9.2019TRTRA Workshop žactvo
21.9.-22.9.2019TRTRA Závod Světového poháru RUS
28.9.2019TRTRA 4. Pohárový závod
4.10.-6.10.2019TRTRA ezinárodní závod
4.10.-13.10.2019SGM, SGZSG MISTROVSTVÍ SVĚTA
5.10.2019TRTRA Podzvičínský skokánek
5.10.-6.10.2019TRTRA Závod Světového poháru ESP
11.10.-12.10.2019TRTRA Mezinárodní závod Přátelství
12.10.2019SGZSGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy
12.10.2019SGZSGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda
13.10.2019SGZSGŽ Závod gymnastických nadějí
13.10.2019SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy VS
19.10.2019SGMSGM Memoriál V. Somolíka
19.10.2019SGZSGŽ O cenu Chodska
19.10.2019OSŠPL Písecký Šplhavec
19.10.2019TGTG Pohár města Příbrami
19.10.-20.10.2019TRTRA Výcvikový tábor 05
20.10.2019SGMSGM Memoriál K. Hartiga
21.10.-3.11.2019AGMistrovství Evropy v akrobatické gymnastice
25.10.-27.10.2019SGMSGM Grand-Prix J. Matuchy
26.10.-27.10.2019SGZSGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C
2.11.2019SGM, SGZSG Chebská bradla
2.11.2019SGZSGŽ POHÁR STUDENTSTVA
9.11.2019TGTG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria
9.11.2019AGAG MISTROVSTVÍ ČR
9.11.2019SGZSGŽ Jindřichohradecká liga
9.11.2019SGZSGŽ Memoriál V. Medové
9.11.2019TRTRA 5. Pohárový závod
9.11.2019OSŠPL Memoriál L. Váchy
9.11.2019SGZJeštědský pohár
10.11.2019SGZSGŽ Přebor ČOS - Finále
10.11.2019TRTRA Mistrovství ČR družstev
14.11.-17.11.2019 Kongres UEG
16.11.2019SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
16.11.2019SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
16.11.2019SGZPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
16.11.2019SGMSGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
16.11.2019SGMSGM Mezinárodní Veteraniáda
16.11.2019VGVG Přehlídka pódiových skladeb
16.11.-17.11.2019AEAER Pohár Federací - 4. kolo
16.11.-17.11.2019SGM, SGZSG Memoriál J. Gajdoše
17.11.2019SGMPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
21.11.-24.11.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Cottbuss
22.11.2019SGMSGM Přebor hl.m. Prahy
22.11.-24.11.2019SGMSGM Future Cup
23.11.2019SGZSGŽ Přebor hl. m. Prahy
23.11.2019TRTRA Mistrovství ČR žactva
23.11.2019SGM, SGZSG Sokol Grand Prix de Gymnastique
23.11.2019SGZPřebor Libereckého a Ústeckého kraje
24.11.2019SGZSGŽ Klokánkova kapsa
28.11.-30.11.2019SGM, SGZSG Závod Olympijských nadějí
29.11.-1.12.2019TRTRA Mistrovství světa
30.11.2019SGZSGŽ Mikulášský dvojboj
30.11.2019SGZSGŽ Mikulášský pohár
5.12.-8.12.2019TRTRA Světové hry mládeže WAGC
6.12.-7.12.2019SGMSGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH
7.12.-8.12.2019SGZSGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV
8.12.2019SGMSGM - Extraliga
13.12.-15.12.2019SGMSGM Vánoční závod
14.12.2019OSŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně
21.12.2019SGM, SGZVánoční závod
11.1.2020TRTRA Valná hromada TRA
19.1.2020SGZSGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata
13.2.-17.2.2020TRTRA Závod Světového poháru AZE
22.4.-26.4.2020TRTRA Závod Světového poháru ITA
3.5.-10.5.2020TRTRA Mistrovství Evropy
3.7.-4.7.2020TRTRA Závod Světového poháru SUI

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři