Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Kalendář akcí

15.7.2019 - 16.7.2022

 
5.7.-15.7.2019SGMSGM Tréninkový kemp UEG
14.7.-20.7.2019AEAER Tréninkový kemp UEG
16.7.-26.7.2019SGZSGŽ Tréninkový kemp UEG
21.7.-27.7.2019SGM, SGZSG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže
21.7.-27.7.2019TRTRA Tréninkový kemp UEG
29.8.-1.9.2019TGTG High performance training camp
31.8.2019OSŠPL Memoriál J.Gruncla
6.9.-8.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Szombathely
7.9.-8.9.2019TRTRA Výcvikový tábor 04
7.9.-8.9.2019PAČeský pohár - 2. závod - Liberec - přesunuto do Prahy na září
7.9.-8.9.2019SGZSGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav
7.9.-14.9.2019OSŠPL Šutr Liberec
13.9.-15.9.2019AGAKR Lisabon Intl. Acro Cup
13.9.-15.9.2019PAWorld Urban Games
14.9.2019 ČGF - Valná hromada
14.9.-15.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Paris
19.9.-22.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP GIUAMARES
20.9.-22.9.2019TRTRA Workshop žactvo
20.9.-22.9.2019VGVG Gymnastický kemp - žákyně
21.9.-22.9.2019TRTRA Závod Světového poháru RUS
27.9.-29.9.2019TGTG Coaches course TU/TR Level 3
28.9.2019TRTRA 4. Pohárový závod
4.10.-6.10.2019TRTRA Mezinárodní závod
4.10.-13.10.2019SGM, SGZSG MISTROVSTVÍ SVĚTA
5.10.2019TRTRA Podzvičínský skokánek
5.10.-6.10.2019TRTRA Závod Světového poháru ESP
6.10.2019TGTG Memoriál H. Myšákové
11.10.-12.10.2019TRTRA Mezinárodní závod Přátelství
12.10.2019SGZSGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy
12.10.2019SGZSGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda
13.10.2019SGZSGŽ Závod gymnastických nadějí
13.10.2019SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy VS
19.10.2019SGMSGM Memoriál V. Somolíka
19.10.2019OSŠPL Písecký Šplhavec
19.10.2019TGTG Pohár města Příbrami
19.10.-20.10.2019TRTRA Výcvikový tábor 05
20.10.2019SGMSGM Memoriál K. Hartiga
20.10.2019SGZSGŽ O cenu Chodska
22.10.-27.10.2019AGEvropský závod věkových skupin (EAGC)
25.10.-28.10.2019TGTG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy
26.10.-27.10.2019SGMSGM Grand-Prix J. Matuchy
26.10.-27.10.2019SGZSGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C
28.10.-3.11.2019AGMistrovství Evropy v akrobatické gymnastice
2.11.2019SGM, SGZSG Chebská bradla
2.11.2019SGZSGŽ POHÁR STUDENTSTVA
2.11.2019TGTG Plzeňský pohár
2.11.-3.11.2019SGMSGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky
9.11.2019TGTG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria
9.11.2019AGAG MISTROVSTVÍ ČR
9.11.2019SGZSGŽ Jindřichohradecká liga
9.11.2019SGZSGŽ Memoriál V. Medové
9.11.2019TRTRA 5. Pohárový závod
9.11.2019OSŠPL Memoriál L. Váchy
9.11.2019SGZJeštědský pohár
9.11.2019SGMPřebor Zlínského kraje
10.11.2019SGZSGŽ Přebor ČOS - Finále
10.11.2019TRTRA Mistrovství ČR družstev
14.11.-17.11.2019 Kongres UEG
16.11.2019SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
16.11.2019SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
16.11.2019SGZPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
16.11.2019SGMSGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
16.11.2019SGMSGM Mezinárodní Veteraniáda
16.11.2019VGVG Přehlídka pódiových skladeb
16.11.-17.11.2019AEAER Pohár Federací - 4. kolo
16.11.-17.11.2019SGM, SGZSG Memoriál J. Gajdoše
17.11.2019SGMPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
21.11.-24.11.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Cottbuss
22.11.2019SGMSGM Přebor hl.m. Prahy
22.11.-24.11.2019SGMSGM Future Cup
23.11.2019SGZSGŽ Přebor hl. m. Prahy
23.11.2019TRTRA Mistrovství ČR žactva
23.11.2019SGM, SGZSG Sokol Grand Prix de Gymnastique
23.11.2019SGZPřebor Libereckého a Ústeckého kraje
23.11.2019SGZKrajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje
24.11.2019SGZSGŽ Klokánkova kapsa
28.11.-30.11.2019SGM, SGZSG Závod Olympijských nadějí
29.11.-1.12.2019TRTRA Mistrovství světa
30.11.2019SGZSGŽ Mikulášský dvojboj
30.11.2019SGZSGŽ Mikulášský pohár
5.12.-8.12.2019TRTRA Světové hry mládeže WAGC
6.12.-7.12.2019SGMSGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH
7.12.2019SGZPohár Starostky Města Frýdlantu n.O
7.12.-8.12.2019SGZSGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV
8.12.2019SGMSGM - Extraliga
13.12.-15.12.2019SGMSGM Vánoční závod
14.12.2019OSŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně
21.12.2019SGM, SGZVánoční závod
11.1.2020TRTRA Valná hromada TRA
19.1.2020SGZSGŽ Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata
13.2.-17.2.2020TRTRA Závod Světového poháru AZE
3.4.-5.4.2020SGMInternational Junior Team Cup
22.4.-26.4.2020TRTRA Závod Světového poháru ITA
3.5.-10.5.2020TRTRA Mistrovství Evropy
13.6.-14.6.2020SGZGym Festival
3.7.-4.7.2020TRTRA Závod Světového poháru SUI
11.7.2020VGEUROPEAN GYM FOR LIFE
12.7.-16.7.2020VGEUROGYM
4.10.-11.10.2020VGGOLDEN AGE GYM FESTIVAL

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři