Česká gymnastická federace

Menu

Akce

19.10.2017 - 22.10.2017

AKR Mistrovství Evropy

21.10.2017

SGŽ Vítkovice Cup

21.10.2017

SGM Memoriál V. Somolíka

21.10.2017

TG Pohár města Příbrami

21.10.2017

Přebor JMK kluci

22.10.2017

SGM Memoriál K. Hartiga

22.10.2017

SGŽ O cenu Chodska

22.10.2017

SGŽ Baby Gym Cup

22.10.2017

SGŽ Přebor ČOS Morava

27.10.2017 - 28.10.2017

SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

27.10.2017 - 29.10.2017

AER Hungarian Aerobic Open

28.10.2017

TRA Alpen Cup

28.10.2017 - 29.10.2017

SG Školení rozhodčích III. třídy

31.10.2017 - 2.11.2017

SGM VT juniorů

2.11.2017 - 4.11.2017

SG Závod OH nadějí

4.11.2017

SGŽ Mikulášský pohár

4.11.2017

TRA Mistrovství ČR žactva (J+SY+DR)

4.11.2017

SG Mikulášský pohár

4.11.2017

SGŽ Pohár studentstva

4.11.2017

TG Plzeňský pohár

4.11.2017

TG Baby TeamGym

5.11.2017

SG Chebská bradla

5.11.2017

přebor JMK děvčata

5.11.2017

Workshop - dopomoc a průpravy ve sportovní gymnastice

6.11.2017 - 13.11.2017

TRA Mistrovství světa

11.11.2017

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

11.11.2017

SGŽ Memoriál V. Medové

11.11.2017 - 12.11.2017

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

11.11.2017

SGM Přebor Zlínského kraje

11.11.2017

SGŽ Jindřichohradecká liga

11.11.2017

Pohár ČASPV

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

11.11.2017

OŠ Memoriál L. Váchy

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

12.11.2017

SGŽ Přebor ČOS - finále

12.11.2017

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

12.11.2017

SGŽ Přebor města Ostravy

16.11.2017 - 19.11.2017

TRA WAGC

17.11.2017

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Plzeňského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

17.11.2017 - 18.11.2017

AER Pohár Federací - 4. kolo

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.11.2017 - 19.11.2017

SG Memoriál J. Gajdoše

18.11.2017

SG Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.11.2017

SGM Veteraniáda

18.11.2017

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

19.11.2017

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

Adresář oddílů

 

GLOXI CLUB TJ Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

GT Šestajovice

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

GYM CLUB REDA, z.s.

Vejražkova 1009/27, 150 00 Praha 5

Gymclub Třebíč

Křižíkova 548, 674 01 Třebíč

Gymnastický klub mládeže Olomouc

Tř. 17. listopadu 1044/5, 779 00 Olomouc

Gymnastika Dobříš

Havlíčkova 617, 263 01 Dobříš

KSG Moravská Slavia Brno

Vídeňská 470/9, 639 00 Brno

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice

Pražská 19, 370 04 České Budějovice

SK UP Olomouc

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

Spartak Trutnov

Žižkova 457, 541 01 Trutnov, Horní Předměstí

T.J. Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň

T.J. Sokol Příbram

Gen. Tesaříka 162, 261 01 Příbram 1

TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.

Generála Peřiny 778, 252 44 Psáry - Dolní Jirčany

TJ Avia Čakovice

Jizerská 328, 196 00 Praha 9

TJ Bohemians Praha

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

TJ Chropyně

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Lokomotiva Pardubice

Terezy Novákové 503, 530 02 Pardubice

TJ Slovan Praha

Chalupkova 1367/1, 149 00 Praha 4

TJ Sokol Řepy

Engelmüllerova 625/4, 163 00 Praha 6 - Řepy

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ
VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI
V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE 
>>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ 
KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU 
NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři