Česká gymnastická federace
Teamgym

Menu

Akce

21.10.2017

TG Pohár města Příbrami

4.11.2017

TG Plzeňský pohár

4.11.2017

TG Baby TeamGym

11.11.2017

Pohár ČASPV

Reklama

Losování na ME TeamGym 2016

Losování pořadí týmů pro nadcházející ME TeamGym proběhlo tuto sobotu (6.8.) v konferenčním sále hotelu Habakuk v Mariboru.

Publikováno: 2016 (upraveno 2016)

Losování pořadí týmů pro nadcházející ME TeamGym proběhlo tuto sobotu (6.8.) v konferenčním sále hotelu Habakuk v Mariboru. Vlastnímu oficiálnímu aktu předcházela krátká tisková konference za účasti Ivana Levaka, předsedy gymnastické federace Slovinska, Pera Sjöstranda, předsedy technické komise TeamGym UEG a Klemena Bedenika šéfa organizačního výboru mistrovství. Novináři byli informováni o přípravách na ME, o TeamGym jako o novém rozvíjejícím se sportu, o slovinském národním týmu.

Na samotné losování čekali netrpělivě i trenéři a závodníci naší národní reprezentace, která finišuje více než roční přípravu na největší událost, kterou TeamGym nabízí - Mistrovství Evropy. První na řadě byla kategorie Junior Mix losovaná českým zástupcem v komisi UEG Petrem Grygou. Pak následovala kategorie Junior Women, kde Heli Lemmetty z Finska vylosovala našim děvčatům startovní číslo 1.  Po kategorii Junior Men přišla očekávaná Senior Mix, kde Keith Hughes z Velké Británie přiřkl našim borcům startovní číslo 4.

Oba národní týmy mohou být myslím s losem spokojeni, neboť zahájí své vystoupení na ME na pohybové skladbě, nasají atmosféru a mohou se pak již plně koncentrovat na náročné výkony na tumblingu a trampolíně! Věřme, že tento los přinese našim reprezentantkám a reprezentantům štěstí!

Ing. Petr Gryga, TC TeamGym UEG

 

Záznam z losování je možné zhlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=MO6FUpY8-iQ.

Článek vložil: Michal Šotola
JUN_W.jpg SEN_X.jpg Závodní hala ME maribor 2016.JPG Závodní hala ME Maribor 2016 in.jpg Losování ME Maribor 2016.jpg Komise TeamGym UEG.jpg logotip.png

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ
VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI
V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE 
>>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ 
KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU 
NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři