Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

Liga žen ve sportovní gymnastice 2018, Černošice

Ve dnech 8. - 9.12.2018 proběhne Extraliga, I. liga a II. liga družstev žen ve sportovní gymnastice v hale Věry Čáslavské v Černošicích.

Publikováno: 7.12.2018

V Sobotu v dopoledních hodinách proběhne závod I. iigy, které se účastní 8 družstev:

TJ Sokol Brno I
TJ Bohemians Praha „A“
TJ Sokol Kampa „A“
TJ Bohemians Praha „B“
GK Vítkovice
T.J. Sokol Moravská Ostrava I
TJ Sokol Kampa „B“
Klub sportovní gymnastiky Litvínov

V Sobotu v odpoledních hodinách proběhne závod Extraligy, které se účastní 6 družstev:

TJ Bohemians Praha
TJ. Sokol Brno I „A“
TJ Prostějov
T.J. Sokol Moravská Ostrava I
TJ. Sokol Kampa
TJ Sokol Brno I „B“

V Neděli se představí 20 družstev II. ligy ve dvou sledech:

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.
SG Liberec
Merkur České Budějovice
TJ Sokol Zlín
TJ Sokol Kampa
TJ Sokol Kolín
Klub sportovní gymnastiky Rosice
T.J. Sokol Příbram
TJ Prostějov
TJ Slovan Praha
GK Vítkovice
T.J. Sokol Domažlice
TJ Jičín
KSG Znojmo
TJ Loko Pardubice z.s.
TJ Sokol Chrudim
T.J. Sokol Brno I B
T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A
T.J. Sokol Brno I
Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Rozlosování a veškeré výsledky naleznete v příloze tohoto článku.

Celý závod vám přineseme opět ONLINE přímo zde:

ONLINE PŘENOS SOBOTA:

 

ONLINE PŘENOS NEDĚLE:

 

-ČGF-

Článek vložil: George Sarichev
PLAKAT_Liga_Cernosice_2018.png

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři