Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 21.4.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
 adresa: F. J. Curie 5, Znojmo
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.4.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

I. MIMI - volné sestavy pro začínající gymnastky (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bechná Nicol 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
2 Gránská Gabriela 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
3 Chládková Michaela 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
4 Jeřábková Vanessa 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
5 Sabová Kamila 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
6 Sűsenbeková Anastázie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
7 Fitzová Lenka 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
8 Fráňová Amálie 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
9 Holečková Klára 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
10 Lutz Claudie 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
11 Náhlíková Johanka 2013 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
12 Seifertová Rozálie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
13 Šindlerová Anna 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
14 Ding Thu My Zuzana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
15 Svobodová Anna 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
16 Valová Karolína 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
17 Mikušová Anna 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
18 Jahůdková Nela 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
19 Kotulanová Aneta 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
20 Najdekrová Julie 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
21 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
22 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
23 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
24 Čejková Kristýna 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
25 Hermanová Elisa 2012 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
26 Sochorová Barbora 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
27 Smíšovská Adéla 2012 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová

II. LADY - volné sestavy pro začínající gymnastky a NEzávodnice (2010 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrbáčková Eliška 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
2 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Tkadlecová Karolína 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
5 Vybíralová Emílie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Držmíšková Aneta 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková,Vítoňová
7 Dvorcová Elisabet 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková,Vítoňová
8 Fendrichová Aneta 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
9 Chlubná Hana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
10 Komárková Kateřina 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
11 Leinweber Denisa 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová.
12 Matoušková Klára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
13 Mazalová Aneta 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
14 Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
15 Nakládalová Adéla 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
16 Plačková Zuzana 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
17 Rybníčková Anežka 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
18 Stehlíková Agáta 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
19 Šupková Monika 2003 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
20 Švaříčková Ester 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
21 Vaneková Tereza 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
22 Vítoňová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
23 Zámečníková Adéla 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
24 Pokorná Markéta 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
25 Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
26 Čečilová Anna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
27 Šimková Ela 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
28 Slepánková Kristýna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
29 Kodytková Adriana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Nováková, Vítoňová
30 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
31 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
32 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
33 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
34 Popková Natálie 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
35 Smíšovská Tereza 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
36 Eibelová Laura 2006 TJ Sokol Moravský Krumlov Pohanková
37 Komarovová Lucie 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Pohanková
38 Nováková Ludmila 2006 TJ Sokol Moravský Krumlov Pohanková

III. žákyně VS 1 A (2010-2011) - povinné sestavy (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
11 Chmelíčková Jolana 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
12 Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

IV. žákyně 2010 a mladší - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

V. žákyně 2009 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
2 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VI. žákyně 2008 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
2 Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
3 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
4 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Nepevná Michaela 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
6 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
7 Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
8 Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
9 Mlčochová Gabriela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
10 Štrosová Kateřina 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

VII. žákyně 2007 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
2 Matoušková Klára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Jeřábková Eveli Nicol 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Pokorná Monika 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Šupková Petra 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Ukropová Karolína 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

VIII. žákyně 2006 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
2 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
3 Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
4 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
5 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Kseničová Kateřina 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
8 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
11 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
12 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

IX. žákyně 2005 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 (2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
2 Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
3 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
4 Hrbáčková Eliška 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, kostrbík
8 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
9 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

X. juniorky - volné sestavy dle ZP VS 5 B s. 15 (2007 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

XI. ženy - volné sestavy dle ZP VS 6 B s. 15 (2002 - 1995)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

XII. nejmladší žáci - volný čtyřboj dle ZP ČGF s. 8 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dossymbekov Abylay 2010 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
2 Askhatov Nurali 2011 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
3 Yeleussizov Zhanat 2010 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
4 Daniyarov Abylai 2010 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
5 Kalovský Vladimír 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
6 Coufal Petr 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
7 Pojer Alex Dragan 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
8 Pospíšil Vítězslav 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
9 Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
10 Šindelka David 2010 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav

XIII. mladší žáci - volný čtyřboj dle ZP ČGF s. 9 (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nevrkla Matouš 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
2 Kurmanbek Nurdaulet 2008 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
3 Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
5 Mlejnek David 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
6 Michajlov Dean 2008 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
7 Volec Adam 2008 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav

XIV. starší žáci - volný čtyřboj dle ZP ČGF s. 10 (2011 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skýva David 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
2 Jakubík Lukáš 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
3 Wagner Jakub 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal
4 Issayev Elnur 2007 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
5 Ashibekr Beknur 2007 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
6 Nagayev Magomed 2004 individuální členové Yelamanov, Yessengaliyev
7 Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
8 Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
9 Mikulášek Jakub 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
10 Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
11 Švejkovský Jakub 2004 TJ Šumperk

II. LADY - volné sestavy pro začínající gymnastky (2006 - 2003)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři