Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

Reklama

SGM Přebor ČOS - finále

sportovní gymnastika mužů
 19.5.2018
 pořadatel: Brno
 adresa: Kounicova 20/22, Brno, Čestá republika

POZOR!! Na přeboru ČOS není možné hostování

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Gymnastika Liberec Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Gymnastika Liberec Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Gymnastika Liberec B Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek
5 Gymnastika Liberec B Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Drábek
6 Klub sportovní gymnastiky Rosice Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
7 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kalovský Vladimír 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
8 Klub sportovní gymnastiky Rosice Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
9 Klub sportovní gymnastiky Rosice B Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
10 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Coufal Petr 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
11 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Pojer Alex Dragan 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
12 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Pospíšil Vítězslav 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
13 T.J. Sokol Brno I Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
14 T.J. Sokol Brno I Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
15 T.J. Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
16 T.J. Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
17 T.J. Sokol Brno I B Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
18 T.J. Sokol Brno I B Pilát Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
19 T.J. Sokol Brno I C Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
20 T.J. Sokol Brno I C Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
21 T.J. Sokol Brno I C Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
22 T.J. Sokol Plzeň 1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová, Miller
23 T.J. Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
24 TJ Doksy Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
25 TJ Doksy Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
26 TJ Sokol Kladno Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
27 TJ Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
28 TJ Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
29 TJ Sokol Kladno B Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
30 TJ Sokol Kladno B Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
31 TJ Sokol Kladno B Šturm Jaromír 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
32 TJ Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
33 TJ Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
34 TJ Sokol Kolín Sixta Radim 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
35 TJ Sokol Kolín B Javorský Václav 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
36 TJ Sokol Kolín B Podveský Drahoslav 2011 TJ Sokol Kolín Bareš
37 TJ Sokol Poděbrady Toman Josef 2009 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
38 TJ Sokol Praha Vršovice Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
39 TJ Sokol Praha Vršovice Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
40 TJ Sokol Praha Vršovice Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
41 TJ Sokol Praha Vršovice B Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
42 TJ Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
43 TJ Sokol Praha Vršovice B Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
44 TJ Sokol Praha Vršovice C Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
45 TJ Sokol Praha Vršovice C Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
46 TJ Sokol Praha Vršovice C Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
47 TJ Sokol Praha Vršovice D Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
48 TJ Sokol Praha Vršovice D Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
49 TJ Sokol Praha Vršovice D Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
50 TJ Sokol Praha Vršovice E Kožíšek Josef 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
51 TJ Sokol Šternberk Fabrik Richard 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
52 TJ Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
53 TJ Sokol Šternberk Tiefenbach František 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
54 TJ Sokol Šternberk B Krajíček Jaroslav 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
55 TJ Sokol Šternberk B Nykl Mikuláš 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
56 TJ Sokol Zlín Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko
57 TJ Sokol Zlín Mikeš Václav 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko Jurij
58 TJ Sokol Zlín Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko J.

mladší žáci (2008 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec Holický Jakub 2007 Gymnastika Liberec Kučera+Nový
2 Klub sportovní gymnastiky Rosice Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
4 T.J. Sokol Brno I Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
5 T.J. Sokol Brno I Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
6 T.J. Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
7 T.J. Sokol Brno I B Strykytsya Dominik 2008 T.J. Sokol Brno I
8 T.J. Sokol Brno I B Měřínský David 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
9 T.J. Sokol Brno I B Štěpánek Radek 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
10 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
11 T.J. Sokol Plzeň 1 Kanta Samuel 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová, Müller
12 T.J. Sokol Plzeň 1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
13 TJ Doksy Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša
14 TJ Doksy Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša
15 TJ Sokol Kladno Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
16 TJ Sokol Kladno Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
17 TJ Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
18 TJ Sokol Kolín Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
19 TJ Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
20 TJ Sokol Kolín Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
21 TJ Sokol Poděbrady Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
22 TJ Sokol Praha Vršovice Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
23 TJ Sokol Praha Vršovice Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
24 TJ Sokol Praha Vršovice Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
25 TJ Sokol Praha Vršovice B Viter Kuzma 2007 TJ Sokol Praha Vršovice
26 TJ Sokol Šternberk Hockaday Matthew 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
27 TJ Sokol Zlín Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
28 TJ Sokol Zlín Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
29 TJ Sokol Zlín Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko

starší žáci (2006 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
2 Gymnastika Liberec Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč
3 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
5 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
6 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš
7 SK UP Olomouc Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben
8 T.J. Sokol Brno I Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
9 T.J. Sokol Brno I Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
10 T.J. Sokol Brno I Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
11 T.J. Sokol Brno I B Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
12 T.J. Sokol Plzeň 1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
13 T.J. Sokol Plzeň 1 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
14 T.J. Sokol Plzeň 1 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
15 T.J. Sokol Plzeň 1 B Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
16 TJ Prostějov Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
17 TJ Prostějov Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
18 TJ Sokol Dolní Žandov Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
19 TJ Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
20 TJ Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl M.
21 TJ Sokol Poděbrady Fárka Filip 2005 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
22 TJ Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
23 TJ Sokol Praha Vršovice Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
24 TJ Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
25 TJ Sokol Praha Vršovice B Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
26 TJ Sokol Praha Vršovice B Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
27 TJ Sokol Praha Vršovice B Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
28 TJ Sokol Rokycany Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
29 TJ Sokol Rokycany Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak
30 TJ Sokol Šternberk Nesrsta Jonáš 2006 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

kadeti (2003 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
2 TJ Sokol Šternberk Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
3 TJ Sokol Šternberk Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
4 TJ Sokol Zlín Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko
5 TJ Sokol Zlín Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
6 TJ Sokol Zlín Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
7 TJ TŽ Třinec Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

dorostenci (2003 - 2000)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Škoda Daniel 2002 T.J. Sokol Brno I Caska st.
2 T.J. Sokol Brno I Škvařil Jiří 2000 T.J. Sokol Brno I Caska st.
3 T.J. Sokol Plzeň 1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 T.J. Sokol Plzeň 1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 T.J. Sokol Plzeň 1 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
6 TJ Sokol Kladno Malec Zbyněk 2000 TJ Sokol Kladno Podpěra
7 TJ Sokol Poděbrady Scholz Tobiáš 2003 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
8 TJ Sokol Poděbrady Bělohlávek Adam 2002 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
9 TJ Sokol Poděbrady Mihál Mario 2001 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
10 TJ Sokol Rokycany Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak

junioři (2000 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Prostějov Šafran Jindřich 2000 TJ Prostějov Hemerka
2 TJ Sokol Kolín Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
3 TJ Sokol Kolín Vogl Štěpán 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
4 TJ Sokol Kolín B Hejný Jakub 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
5 TJ Sokol Kolín B Smetana Sebastián 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
6 TJ Sokol Kolín B Szabó Daniel 2001 TJ Sokol Kolín Taftl M.
7 TJ Sokol Praha Vršovice Mareš Tomáš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský
8 TJ Sokol Praha Vršovice Viter Taras 2003 TJ Sokol Praha Vršovice
9 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
10 TJ Sokol Zlín Bajer Lukáš 2000 TJ Sokol Zlín Bezručko
11 TJ Sokol Zlín Hambálek Jan 2001 TJ Sokol Zlín Bezručko
12 TJ Sokol Zlín Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko

muži (2000 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Sokol Kolín Klement Petr 1997 TJ Sokol Kolín Taftl
2 TJ Sokol Kolín Mašín Ondřej 1997 TJ Sokol Kolín Žoha M., Taftl M.
3 TJ Sokol Kolín B Kratochvíl David 1991 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
4 TJ Sokol Kolín B Taftl Martin 1977 TJ Sokol Kolín Bareš Václav
5 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav 1987 TJ Sokol Poděbrady III. třídy
6 TJ Sokol Poděbrady Pulda Štěpán 2000 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
7 TJ Sokol Poděbrady Szabó Martin 1993 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři