Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Memoriál Petra Kouby

sportovní gymnastika žen
 15.12.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 elektronické výsledky
ženy dvojboj kladina - prostná

Seznam přihlášek

VI. liga (VS0) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Farková Lucie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
3 Pitrová Natálie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Plonerová Linda 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Tůmová Isabela 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Ježková Tereza 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
7 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
8 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
9 Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
10 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
11 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová
12 Zadražilová Ema 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
13 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
14 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
15 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
16 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
17 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
18 Čermáková Nella 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
19 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
20 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
21 Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
22 Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
23 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

V. liga (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
6 Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
8 Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
9 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
10 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
11 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
12 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
16 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

IV. liga (2011 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago
3 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago
5 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago
6 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
7 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
8 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
9 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
10 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
11 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
12 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
13 Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová Vladimíra

III. liga (kategorie C) (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
3 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
5 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
6 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
7 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
8 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
9 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
16 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
17 Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
18 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
19 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
20 Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
21 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
22 Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
23 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
24 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
25 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
26 Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
27 Šimečková Tereza 2006 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
28 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
29 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
30 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
31 Voldřichová Silvie 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
32 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
33 Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie

II. liga (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
4 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
5 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři