Česká gymnastická federace

Akce

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

18.5.2019 SGM

SGM -Přebor Jihomoravského kraje

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

Přebor Jihočeského kraje

sportovní gymnastika mužů
 15.11.2015
 pořadatel: Sezimovo Ústí
 elektronické výsledky
jednotlivci muži
VS1.jpg VS2m.jpg VS2s.jpg VS3.jpg

Seznam přihlášek

VS1 (7-9 let) (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart
2 Kouba Jakub 2007 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
3 Kouba Jan 2007 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
4 Šimek Šimon 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart
5 Tomaschko Adam 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Tomáš Ondra 2006 TJ Merkur České Budějovice Erhart
7 Vejsada Tomáš 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart
8 Bouška Jakub 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
9 Brom Daniel 2007 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Holek Šimon 2007 TJ Merkur České Budějovice Erhart
11 Hrubý Adam 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
12 Mifka Jan 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
13 Novák Jan 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
14 Rousek Matyáš 2008 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
15 Sýkora Daniel 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
16 Urban Stanislav 2006 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
17 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
18 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
19 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
20 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
21 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
22 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
23 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
24 Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
25 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
26 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
27 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
28 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Matoušková
29 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
30 Jindra Matyáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
31 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
32 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

VS2 mladší (do 11 let) (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart
2 Haragal Štefan 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart
4 Jurčík Šimon 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
5 Kalianko Matěj 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
6 Nečas Maxmilián 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
7 Oťahel Tomáš 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
8 Sklenář Filip 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
9 Týmal Vojtěch 2004 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
10 Vozábal Tomáš 2005 TJ Merkur České Budějovice Stráský, Filler
11 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

VS2 starší (12-13 let) (2003 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Jan 2003 TJ Merkur České Budějovice Erhart
2 Vlček Tomáš 2002 TJ Merkur České Budějovice Erhart
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

VS3 (do 15 let) (2001 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Tomaschko Lukáš 2000 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko

VS4 (do 18 let) (2000 - 1997)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaňek Petr 1999 TJ Merkur České Budějovice Tomaschko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři