Česká gymnastická federace

Akce

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sportovní gymnastika mužů
 18.11.2018
 pořadatel: Plzeňský kraj - Sokol Plzeň I.
 adresa: Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.11.2018

Seznam přihlášek

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Ferling Pavel 1974 TJ Lokomotiva Cheb

NÁBOR (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1
5 Čáp Pavel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
6 Šturm Daniel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
7 Mikuš Antonín 2010 TJ Sokol Rokycany
8 Svoboda Eduard 2010 TJ Sokol Rokycany Mužík
9 Neuman Jan 2010 TJ Sokol Rokycany

NEJMLADŠÍ ŽÁCI JEDN. (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kuneš Jakub 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
5 Prok Richard 2009 TJ Slovan Karlovy Vary

MLADŠÍ ŽÁCI JEDN. (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Müller
3 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
4 Doubek František 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Chmelík Radek
5 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak
6 Pohl Herbert 2007 TJ Sokol Rokycany
7 Spal Ondřej 2008 TJ Sokol Rokycany Mužík
8 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík

STARŠÍ ŽÁCI JEDN. (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
7 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

KADETI JEDN. (2003 a mladší)

DOROSTENCI JEDN. (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
5 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík

JUNIOŘI JEDN. (2000 a mladší)

MUŽI JEDN. (2000 a starší)

VS1 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik

VS2 ml. (2007 a mladší)

VS2 st. (2006 - 2005)

VS3 (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
2 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
3 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak

VS4 (2000 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři