Česká gymnastická federace

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

Reklama

SGŽ Bedřichovský ježek

sportovní gymnastika žen
 5.5.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Sokol Bedřichov
 adresa: Sokolovská 122 c, Jihlava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 29.4.2018
 elektronické výsledky
Závod ve dvojboji - kladina, prostná pro nejmladší, mladší a starší žákyně, juniorky a ženy

Seznam přihlášek

MIMI (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ali Anisa 2012 GYMPRA Lovětínská
2 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Lovětínská
3 Gránská Gabriela 2012 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Náhlíková Johanka 2013 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Krupková Karolína 2013 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
6 Kocmanová Ella 2012 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
7 Malinová Klaudie 2012 TJ Sokol Chrudim Linková

Začínající (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ali Latifa 2009 GYMPRA Lovětínská
2 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Lovětínská
3 Kseničová Kateřina 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Pokorná Monika 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Matoušková Klára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Ryboňová Silvie 2008 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
7 Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Bidrmanová,Kuhnová
8 Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Bidrmanová,Kuhnová
9 Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Bidrmanová,Kuhnová
10 Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Bidrmanová,Kuhnová
11 Babáková Barbora 2006 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková, Chudobová
12 Kubíková Pavlína 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Sommerová Hana 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Chudobová

kat. I. (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Sabová Kamila 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
6 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
7 Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
8 Zdražiová Ema 2011 SG Pelhřimov
9 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
10 Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
11 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany
12 Pavelková Marianna 2011 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
13 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
14 Kratochvílová Sofie 2011 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková

kat. II. (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janočková Zoe 2010 GYMPRA
2 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Pokorná Markéta 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Tereza
8 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
9 Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany Tereza
10 Smolíková Kateřina 2010 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
11 Menclová Beata 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
12 Walterová Viktorie 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
13 Macháčková Barbora 2010 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
14 Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim Linková
15 Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim Linková
16 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
17 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
18 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
19 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
20 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná

kat. III. (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Vlaková
3 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
4 Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
5 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová
11 Šťastná Sára 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
12 Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
14 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

kat. IV. (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
4 Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
5 Budinská Lucie 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová
8 Hartlová Linda 2008 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
9 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
11 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi
12 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
13 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná
15 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
16 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
17 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

kat. V. (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Daniela 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
5 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
6 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
8 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Seidlová Andrea 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Dvořáková, Farkašová
10 Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
11 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
12 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
13 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
14 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

kat. VI. (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
5 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
6 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
10 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Jakubská Kateřina 2003 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková
13 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
14 Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková

kat. VI. starší

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři