Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

SGZ Vítkovice Cup

sportovní gymnastika žen
 20.10.2018
 pořadatel: Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.10.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

1. kategorie (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
5 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
6 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
7 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
9 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
11 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
12 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
13 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
14 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
15 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
17 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
19 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
20 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
21 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
22 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
24 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
28 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

2. kategorie (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Musil
3 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
5 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
6 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

3. kategorie (2004 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
2 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
3 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

4. kategorie (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Tkadlecová Karolína 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
7 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P.
9 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
10 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
11 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři