Česká gymnastická federace

Akce

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika žen
 25.11.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.11.2018

ligové soutěže

Seznam přihlášek

VS1 (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pelikánová Sára 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
3 Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková

VS2 (2010 - 2007)

II.liga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin
2 Klub sportovní gymnastiky Rosice Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
3 Klub sportovní gymnastiky Rosice Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin
4 Klub sportovní gymnastiky Rosice Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
5 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
6 KSG Znojmo Černá Marie 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Lužová, Kostrbík
7 KSG Znojmo Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 KSG Znojmo Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 KSG Znojmo Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 KSG Znojmo Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
11 KSG Znojmo Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 T.J. Sokol Brno I Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 T.J. Sokol Brno I Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková
14 T.J. Sokol Brno I Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
15 T.J. Sokol Brno I Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
16 T.J. Sokol Brno I Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
17 T.J. Sokol Brno I B Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 T.J. Sokol Brno I B Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
19 T.J. Sokol Brno I B Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
20 T.J. Sokol Brno I B Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
21 T.J. Sokol Brno I C Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 T.J. Sokol Brno I C Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
23 T.J. Sokol Brno I C Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
24 T.J. Sokol Brno I C Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková

III.liga - kat C (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo Hrbáčková Eliška 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 KSG Znojmo Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 KSG Znojmo Štrosová Veronika 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 KSG Znojmo Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

IV.liga (2011 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Moravská Slavia Brno Bartošovská Iva 2009 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
2 KSG Moravská Slavia Brno Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
3 KSG Moravská Slavia Brno Moravec Melanie 2008 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
4 KSG Moravská Slavia Brno Najdekrová Julie 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
5 KSG Znojmo Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 KSG Znojmo Chlubná Hana 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 KSG Znojmo Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 KSG Znojmo Švaříčková Ester 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 T.J. Sokol Brno I Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 T.J. Sokol Brno I Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 T.J. Sokol Brno I Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 T.J. Sokol Brno I B Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 T.J. Sokol Brno I B Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 T.J. Sokol Brno I B Schalková Barbora 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 T.J. Sokol Brno I B Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 T.J. Sokol Brno I C Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
17 T.J. Sokol Brno I C Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 T.J. Sokol Brno I C Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
19 T.J. Sokol Brno I C Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
20 T.J. Sokol Brno I D Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
21 T.J. Sokol Brno I D Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 T.J. Sokol Brno I D Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
23 T.J. Sokol Brno I D Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
24 T.J. Sokol Brno I E Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
25 T.J. Sokol Brno I E Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
26 T.J. Sokol Brno I E Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
27 T.J. Sokol Brno I E Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková

V.liga (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Znojmo B Chládková Michaela 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Klub sportovní gymnastiky Znojmo B Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Klub sportovní gymnastiky Znojmo B Sabová Kamila 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 KSG Moravská Slavia Brno Jahůdková Nela 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
5 KSG Moravská Slavia Brno Kavačová Sára 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
6 KSG Moravská Slavia Brno Paarová Kateřina 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
7 KSG Moravská Slavia Brno Povolná Eva 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
8 KSG Znojmo Doležalová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 KSG Znojmo Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 KSG Znojmo Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
11 KSG Znojmo Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
12 T.J. Sokol Brno I Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 T.J. Sokol Brno I Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 T.J. Sokol Brno I Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 T.J. Sokol Brno I Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 T.J. Sokol Brno I B Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
17 T.J. Sokol Brno I B Zajíčková Sára 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková
18 T.J. Sokol Brno I B Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 T.J. Sokol Brno I B Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 T.J. Sokol Brno I C Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
21 T.J. Sokol Brno I C Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 T.J. Sokol Brno I C Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
23 T.J. Sokol Brno I C Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři