Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Mistrovství ČR MT

sportovní gymnastika žen
 1.6.-2.6.2019
 pořadatel: TJ TŽ Třinec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 26.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS4A (kadetky) (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová
3 Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
4 Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček
5 Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček
6 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kollektiv treneru
7 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kollektiv treneru
8 Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Kollektiv treneru
9 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
10 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
14 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
15 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
16 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
17 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 Plevová Valerie 2007 T.J. Sokol Kampa Libichová
19 Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
20 Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
22 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
23 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
24 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
25 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
27 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
28 Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Kalašová
29 Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Kalašová
30 Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
31 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
32 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
33 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
34 Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová
35 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS5A (juniorky A) (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Peterková Klára 2006 GK Šumperk Musil, Urbanová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
4 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
5 Coufalová Magdaléna 2004 Gymnastika Liberec Slezáček
6 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
8 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
10 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
11 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová
12 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
14 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
16 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
19 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
20 Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček

VS6A (ženy A) (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Fialová
2 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Jessen Sandra 2002 T.J. Sokol Brno I
4 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
8 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Šotolová, Zahradníčková
9 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
10 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
12 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
14 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
15 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
16 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři