Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

sportovní gymnastika žen
 18.5.2019
 pořadatel: Děčín
 adresa: Riegrova 1360/22, Děčín 2, 405 02
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.5.2019
 elektronické výsledky
VIII. ročník závodu - žákyně, juniorky

Seznam přihlášek

VS0A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělinová Nikol 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
2 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Poláková, Polák
3 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
5 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
6 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
7 Feistnerová Sofie 2011 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
9 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Součková

VS1B (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Štefan, Grygar
2 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
6 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
7 Janatová Viola Ema 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 Kalašová Veronika 2009 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
9 Macháčková Kateřina 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
10 Novotná Karolína 2010 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů

VS2B (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
2 Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Plevačová Nicol 2008 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
5 Přibylová Natálie 2007 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
6 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

žákyně C (VS3C ) (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
3 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
5 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
6 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice
7 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová
8 Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Burešová Veronika 2007 SKDM Děčín kolektiv trenérů
10 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
11 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
12 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
13 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
15 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
16 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
18 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
19 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
20 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček

juniorky C (VS5C) (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Kikalová Veronika 2005 SKDM Děčín kolektiv trenérů
3 Podařilová Nela 2006 SKDM Děčín kolektiv trenérů
4 Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
5 Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
6 Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
7 Čápová Veronika 2006 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
8 Hašková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
9 Mrázková Hana 2005 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
10 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

ženy C (VS6C) (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Karolína 2002 SKDM Děčín kolektiv trenérů
2 Libichová Anna 2004 SKDM Děčín kolektiv trenérů
3 Marešová Karolína 2004 SKDM Děčín kolektiv trenérů
4 Totková Lucie 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
5 Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
6 Slavíčková Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Šilínková, Prát, Ševčíková, Nováková
7 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
8 Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila

Kadetky A (VS4A) (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
3 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
4 Kratochvílová Michaela 2007 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
5 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

žákyně C (VS4C )

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři