Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Liberecký pohár

sportovní gymnastika mužů
 19.4.2019
 pořadatel: Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 14.4.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Adepti (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubata Štěpán 2011 Gymnastika Liberec Slatin/Pietschmann
2 Najman Michal 2011 Gymnastika Liberec Slatin/Pietschmann
3 Nol Josef 2013 Gymnastika Liberec Slatin/Pietschmann
4 Šesták Adam 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
5 Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
6 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M.
7 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
9 Brožík Adam 2011 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
10 Leplt Ondřej 2011 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová
11 Setunský Petr 2010 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

Nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
2 Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer
3 Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
4 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
5 Růžička Tadeáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
6 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
7 Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
8 Hrubý Otakar 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
9 Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
10 Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
11 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
12 Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša
13 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
14 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
15 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
16 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

Mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
5 Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Bomer Jiří
7 Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
8 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
9 Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
10 Krátký Marek 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
11 Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
12 Šorban Filip 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
14 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Grossmann Matěj 2009 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

Starší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tichý Martin 2007 Gymnastika Liberec Drábek
2 Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Nový
3 Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Nový
4 Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
5 Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer
6 Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
7 Polák Štěpán 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
8 Hejnal Jan 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
10 Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
11 Iordatiy Serhiy 2005 T.J. Sokol Rokycany Potomak
12 Duben Matyáš 2005 TJ Doksy Jakša
13 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša

Kadeti (2004 a mladší)

Dorostenci (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
2 Kulle Dalibor 2002 T.J. Sokol Rokycany Potomak
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři