Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

sportovní gymnastika žen
 28.4.2019
 pořadatel: Kolín
 adresa: Kmochova 14
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.4.2019

Seznam přihlášek

Hledáme nové talenty (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hermannová Valerie 2013 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
3 Horynová Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
4 Horníčková Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
5 Šmídová Tereza 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
6 Veselá Zuzana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková

Hledáme nové talenty (2012 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Gymnastika Říčany, z.s. Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Gymnastika Říčany, z.s. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Bezoušková
7 Gymnastika Říčany, z.s. Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Gymnastika Říčany, z.s. Karešová Alice 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
9 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Abu Assad Sofie 2012 T.J. Sokol Kladno Lisá
10 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Michálková Veronika 2012 T.J. Sokol Kladno Lisá
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Frýdlová Nela 2012 T.J. Sokol Kladno Lisá
13 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Hlaváčková Nelli 2012 T.J. Sokol Kladno Lisá
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Průchová Kristýna 2012 T.J. Sokol Kladno Lisá
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Chlíbková Markéta 2013 T.J. Sokol Kolín
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Javorská Anna 2013 T.J. Sokol Kolín
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Rymlová Mariana 2014 T.J. Sokol Kolín
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vyvialová Valentýna 2012 T.J. Sokol Kolín
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Čepeláková Barbora 2013 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Nesvadbová Sofie 2013 T.J. Sokol Kolín
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
27 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Balšánková Natálie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková
28 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
29 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Melíšková Śtěpánka 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
30 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
31 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Benešovská Rozálie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
32 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Bénová Nela 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
33 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Loudová Viktorie 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
34 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Stuchlíková Anabel 2013 T.J. Sokol Poděbrady Juklíčková
35 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Janečková Lea 2012 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
36 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
37 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková
38 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková

Memoriál Olgy Effenbbergrové (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Malá Zuzana 2011 Gymnastika Teplice Filip Bureš
3 Taftlová Natálie 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová
4 Jelínková Adéla 2011 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová

Memoriál Olgy Effenbergrové (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova
6 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
7 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
8 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
9 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
10 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Krečová Thea 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kubíčková Aneta 2011 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Víchová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Luláková Emílie 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
18 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
19 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
20 Tělocvičná jednota Sokol Příbram Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
21 TJ Doksy, z.s. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
22 TJ Doksy, z.s. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
23 TJ Doksy, z.s. Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
24 TJ Doksy, z.s. Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři