Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

sportovní gymnastika žen
 8.6.2019
 pořadatel: Vrchlabí
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A Královéhradecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kratochvílová Sofie 2011 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
2 Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
3 Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
4 Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
5 Čechlovská Kristýna 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková
6 Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
7 Malinová Klaudie 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková
8 Žídková Apolena 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková
9 Procházková Aneta 2011 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
10 Meixnerová Natálie 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
11 Novotná Sofie 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto
12 Šplíchalová Tereza 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
13 Kechnerová Teodora 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
14 Peterková Eliška 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
15 Růžičková Nela 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
16 Andréšová Denisa 2011 T.J. Sokol Vysoké Mýto
17 Měkyňová Rozálie 2012 T.J. Sokol Vysoké Mýto
18 Chvojková Nela 2011 TJ Jičín Karbanová, Benešová
19 Braunová Sofie 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
20 Čivrná Klára 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
21 Drahošová Kristýna 2012 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
22 Havlíčková Adéla 2012 TJ Spartak Vrchlabí Brožíková,Huberová
23 Jelínková Nela 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
24 Jirousková Karolína 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
25 Medlíková Alexandra 2011 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
26 Smith Laura 2011 TJ Spartak Vrchlabí

VS0B Královéhradecký kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daňková Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
2 Chalupníková Anastazie 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto
3 Kličková Karolína 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
4 Krejčíková Adéla 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto
5 Muchová Elena 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
6 Brýdlová Laura 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto
7 Demlová Justýna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová
8 Houdková Anna 2010 TJ Spartak Vrchlabí Hartigová

VS1A Královéhradecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krobová Alice 2011 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
2 Mrázová Valerie 2011 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
3 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová, Benešová
4 Krykorková Zuzana 2011 TJ Jičín Karbanová, Benešová
5 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová a kol.

VS1B Královéhradecký kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antošová Daniela 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
2 Macháčková Barbora 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
3 Stejskalová Marika 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
4 Dobiášová Nelly 2010 TJ Jičín Karbanová, Benešová
5 Mikolášová Ema 2010 TJ Jičín Karbanová, Benešová
6 Procházková Elen 2010 TJ Jičín Karbanová, Benešová

VS2A (2011 - 2009)

VS2B (2008 a starší)

VS3A (2010 - 2007)

VS3B (2006 a starší)

VS4A (2009 - 2006)

VS4B Královéhradecký kraj (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
2 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
3 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
4 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
5 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
6 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
7 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
8 Němečková Klára 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá
9 Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá

VS3C Královéhradecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dušánková Natálie Emilie 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
2 Soukupová Kristina 2010 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová
3 Vaňátková Nela 2009 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
4 Malinová Izabell Zoe 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
5 Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim Linková
6 Herzánová Valentýna 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
7 Pakošová Sára 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
8 Šmídová Stela 2010 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
9 Doubravská Agáta 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
10 Eliášová Nela 2010 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
11 Giňová Vanesa 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
12 Jeništová Kristýna 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
13 Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová, Karbanová
14 Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová, Karbanová
15 Brožíková Barbora 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá
16 Cermanová Anna 2009 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá

VS4C Královéhradecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kratochvílová Aneta 2007 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
2 Špatenková Tina 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
3 Troníčková Ema 2008 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
4 Vycpálková Dorotka 2007 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
5 Klodnerová Karolína 2007 T.J. Sokol Chrudim Linková
6 Ivaničová Karolina 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
7 Novotná Viola 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
8 Cejpová Andrea 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
9 Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
10 Chmelíková Barbora 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto
11 Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
12 Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
13 Špiváková Kristýna 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
14 Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto
15 Zavoralová Klára 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
16 Čiperová Nicol 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
17 Drusanová Valerie 2008 TJ Jičín Karbanová, Benešová
18 Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová
19 Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá
20 Holubcová Adéla 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová
21 Lepltová Šárka 2008 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová, kol.trenérů
22 Šolcová Anna 2007 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová

VS5B Královéhradecký kraj (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
2 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
3 Janderová Zuzana 2005 TJ Jičín Kodešová
4 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
5 Horáková Monika 2005 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
6 Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
7 Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá
8 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá

VS6B Královéhradecký kraj (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
2 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Petra Kodešová
3 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.

VS5C Královéhradecký kraj (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Wildová Adéla 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Dvořáková
2 Silberová Aneta 2006 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dvořáková, Dočekalová
3 Šimonová Bára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
4 Jičínská Markéta 2005 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
5 Zemanová Lucie 2005 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
6 Kalenská Viktorie 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Koldovská,Dlouhá

VS6C Královéhradecký kraj (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Ema 2003 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
2 Beránková Kristýna 1998 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
3 Svobodová Anna 1996 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková
4 Pavlíčková Karolína 2004 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová

VS0A Pardubický kraj (2012 - 2011)

VS0B Pardubický kraj (2010 a starší)

VS1A Pardubický kraj (2012 - 2011)

VS4B Pardubický kraj (2010 - 2007)

VS3C Pardubický kraj (2010 - 2009)

VS4C Pardubický kraj (2008 - 2007)

VS5C Pardubický kraj (2006 - 2005)

VS6C Pardubický kraj (2004 a starší)

VS5B Pardubický kraj (2007 - 2005)

VS6B Pardubický kraj (2004 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři