Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Český pohár v parkouru - Zlín

parkour
 26.5.2019
 pořadatel: Sad Svobody Zlín
 adresa: Ulice Bartošova, Zlín, 76001
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.5.2019

1. závod ze seriálu Českého poháru v parkouru ve Zlíně. Přihlášky ukončeny 20. 5. 2019. Otevřený závod pro registrované i neregistrované závodníky v parkouru. Závod v disciplínách Speed-Run a Freestyle. Startovné na disciplínu: Členové ČGF - 200 Kč/os. Nečlen - 300 Kč/os.

Seznam přihlášek

Senior - ženy - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín Chromeček, Honzek
2 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín Chromeček, Honzek

Senior - muži - Speed-Run (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
2 Srovnal Matěj 2001 Gymnastika Zlín
3 Balžek Šimon 1998 InBalance
4 Chyba Martin 2000 InBalance
5 Kakáč Martin 1992 InBalance
6 Uchytil Jan 1996 InBalance
7 Veselý Martin 1995 InBalance
8 Žemla Petr 1996 InBalance

Junior - ženy - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Vaňková Jana 2004 Gymnastika Zlín

Junior - muži - Speed-Run (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fridrich Matěj 2004 Gymnastika Zlín
2 Klimeš Matyáš Josef 2004 Gymnastika Zlín
3 Fiala Matyáš 2004 Gymnastika Zlín
4 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
5 Modra Jan 2004 InBalance
6 Stehlík Jan 2004 InBalance
7 Nepraš Dominik 2004 Racek 2017

Starší žáci - ženy - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Bendová Tereza 2007 InBalance
5 Fadrná Emílie 2006 InBalance
6 Veselá Veronika 2005 InBalance
7 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017

Starší žáci - muži - Speed-Run (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
2 Kočenca Dominik 2007 Gymnastika Zlín Daněk
3 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
4 Pavlíček Ondřej 2006 Gymnastika Zlín
5 Skýba Jakub Jan 2007 Gymnastika Zlín
6 Stránský Jan 2006 Gymnastika Zlín
7 Váňa Richard 2007 Gymnastika Zlín
8 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
9 Fiala Tadeáš 2006 Gymnastika Zlín
10 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
11 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
12 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
13 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
14 Žáček Matěj 2007 Gymnastika Zlín
15 Kolder Christopher 2007 Gymnastika Zlín
16 Ďurkáč Dominik 2007 Gymnastika Zlín
17 Silný Šimon 2006 Gymnastika Zlín
18 Sedlák Jan 2007 Gymnastika Zlín
19 Mozola Dominik 2006 Gymnastika Zlín
20 Babka Jonáš 2007 InBalance
21 Babka Šimon 2005 InBalance
22 Einholz Martin Adam 2007 InBalance
23 Kolář Matyáš 2005 InBalance
24 Křenek Miloš 2007 InBalance
25 Meloun Jiří 2006 InBalance
26 Němeček Antonín 2007 InBalance
27 Podešva Jakub 2005 InBalance
28 Šedivý David 2007 Racek 2017
29 Žofka Jakub 2006 Racek 2017

Mladší žáci - ženy - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Čechová Johana 2008 InBalance
5 Komárková Adéla 2008 InBalance
6 Nedbalová Julie 2009 InBalance

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
2 Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
3 Novák Jiří 2009 Gymnastika Zlín
4 Polášek Tomáš 2010 Gymnastika Zlín Vyoral David
5 Vidlička Martin 2010 Gymnastika Zlín
6 Vylímec Tomáš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
7 Svoboda Tobias 2010 Gymnastika Zlín
8 Dorusek Matyáš 2010 Gymnastika Zlín
9 Jindra Tomáš 2009 Gymnastika Zlín
10 Pivoda Roman 2008 Gymnastika Zlín
11 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
12 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
13 Hejtmánek Filip 2008 InBalance
14 Košický Adam 2008 InBalance
15 Krmíček Matěj 2009 InBalance
16 Lukeš David 2008 InBalance
17 Tománek Ondřej 2010 InBalance
18 Drmola Matěj 2009 InBalance
19 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017

Děti - ženy - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovaříková Laura 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Šerá Michaela 2011 Gymnastika Zlín

Děti - muži - Speed-Run (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
2 Reichelt Adam 2011 Gymnastika Zlín
3 Bednařík Adam 2011 Gymnastika Zlín
4 Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
5 Šimek Ruben 2011 InBalance
6 Nepala Jeremiáš 2011 InBalance
7 Paseka František 2012 InBalance
8 Skoupý Jakub 2011 InBalance
9 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
10 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017

Senior - ženy - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín Chromeček, Honzek
2 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín Chromeček, Honzek

Senior - muži - Freestyle (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
2 Srovnal Matěj 2001 Gymnastika Zlín
3 Audy Jakub 1998 InBalance
4 Balžek Šimon 1998 InBalance
5 Kakáč Martin 1992 InBalance
6 Uchytil Jan 1996 InBalance
7 Veselý Martin 1995 InBalance
8 Žemla Petr 1996 InBalance

Junior - ženy - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Vaňková Jana 2004 Gymnastika Zlín

Junior - muži - Freestyle (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fiala Matyáš 2004 Gymnastika Zlín
2 Fridrich Matěj 2004 Gymnastika Zlín
3 Klimeš Matyáš Josef 2004 Gymnastika Zlín
4 Motýl Martin 2003 Gymnastika Zlín
5 Elis Matouš 2004 InBalance
6 Modra Jan 2004 InBalance

Starší žáci - ženy - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Bendová Tereza 2007 InBalance
4 Veselá Veronika 2005 InBalance
5 Vodičková Martina 2005 InBalance

Starší žáci - muži - Freestyle (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
2 Fiala Tadeáš 2006 Gymnastika Zlín
3 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
4 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
5 Jurášek David Petr 2006 Gymnastika Zlín
6 Kočenca Dominik 2007 Gymnastika Zlín Chromeček
7 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
8 Koňařík Jakub 2005 Gymnastika Zlín
9 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
10 Pavlíček Ondřej 2006 Gymnastika Zlín
11 Skýba Jakub Jan 2007 Gymnastika Zlín
12 Stránský Jan 2006 Gymnastika Zlín
13 Váňa Richard 2007 Gymnastika Zlín
14 Žáček Matěj 2007 Gymnastika Zlín
15 Kašpárek Štěpán 2007 Gymnastika Zlín
16 Silný Šimon 2006 Gymnastika Zlín
17 Mozola Dominik 2006 Gymnastika Zlín
18 Adamec Dominik 2005 InBalance
19 Babka Jonáš 2007 InBalance
20 Babka Šimon 2005 InBalance
21 Bohm Jan 2007 InBalance
22 Einholz Martin Adam 2007 InBalance
23 Hloušek Filip 2007 InBalance
24 Meloun Jiří 2006 InBalance
25 Mottl Matyáš 2006 InBalance
26 Nečas Vojtěch 2005 InBalance
27 Němeček Antonín 2007 InBalance
28 Podešva Jakub 2005 InBalance
29 Sýkora David 2006 Racek 2017
30 Šedivý David 2007 Racek 2017
31 Žofka Jakub 2006 Racek 2017

Mladší žáci - ženy - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Čechová Johana 2008 InBalance

Mladší žáci - muži - Freestyle (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
2 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
3 Novák Jiří 2009 Gymnastika Zlín
4 Svoboda Tobias 2010 Gymnastika Zlín
5 Al-kheir Maruan 2008 InBalance
6 Fadrný Tobiáš 2008 InBalance
7 Hejtmánek Filip 2008 InBalance
8 Lukeš David 2008 InBalance
9 Paseka Toník 2008 InBalance
10 Sikora Matěj 2008 InBalance
11 Smolík Jonáš 2008 InBalance
12 Drmola Matěj 2009 InBalance
13 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017

Děti - ženy - Freestyle (2013 - 2011)

Děti - muži - Freestyle (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Ruben 2011 InBalance
2 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři