Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Oddílový Vánoční pohár Sezimova Ústí

sportovní gymnastika mužů
 17.12.2015
 pořadatel: TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.12.2015
 elektronické výsledky
******************* Pouze pro členy oddílu Spartak Sezimovo Ústí. ******************** Tradiční rozloučení se sezonou pro gymnasty, rodiče, trenéry, příznivce.
pohar1.jpg pohar2.jpg pohar3.jpg

Seznam přihlášek

Přípravky1

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mareš Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
2 Eder Jan 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
3 Jelínek Daniel 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
4 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
5 Příhoda Jakub 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
6 Velenovský Jonáš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
7 Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Přípravky2

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Slabý Lukáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Michaela
2 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
3 Šafárik Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
4 Vesecký Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Nejmladší žáci1

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
2 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
3 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
4 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
5 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
6 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
7 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová

Nejmladší žáci_2

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
2 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
3 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
4 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
5 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
6 Švec Marek 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Mladší žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
2 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
3 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

Starší žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
2 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři