Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor Jihočeského kraje

sportovní gymnastika mužů
 15.5.2016
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: GymCentrum Pražská 19, 37004 Č.B.
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.5.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Novák Jan 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
7 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice
8 Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice
10 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice
11 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
12 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
14 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
15 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
16 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
17 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
18 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
19 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
20 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
21 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
22 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N.
23 Kotásek Lukáš 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N.
24 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N.
25 Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

nejmladší žáci (2009 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice B Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice
5 Merkur České Budějovice B Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice
6 Merkur České Budějovice B Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice
7 Merkur České Budějovice C Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Merkur České Budějovice C Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Merkur České Budějovice C Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Merkur České Budějovice C Novák Jan 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
16 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
17 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
18 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
19 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
20 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
21 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí C Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová

mladší žáci (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Bouška Jakub 2006 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
4 Jurčík Šimon 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
5 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
6 Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková, Pištěková
7 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
8 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
9 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Jindra Matyáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
11 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

mladší žáci (2006 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Jurčík Šimon 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
4 Merkur České Budějovice Bouška Jakub 2006 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mladší Žáci Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková, Pištěková
6 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mladší Žáci Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mladší Žáci Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
8 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mladší Žáci Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

starší žáci (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
7 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2004 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

dorostenci (2001 - 1998)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Tomaschko Lukáš 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři