Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Trhovosvinenský pohár 2016

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 23.4.2016
 pořadatel: TJ Spartak Trhové Sviny
 adresa: sportovní hala Trhové Sviny, Tovární ulice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.4.2016
 elektronické výsledky
závod ve čtyřboji: - 20. ročník v kategorii dívek - 10. ročník v kategorii chlapců (kruhy, kůň, bradla, hrazda) u chlapecké přípravky dle přílohy AKTUALIZACE = BYLA PŘIDÁNA KATEGORIE "ŽÁKYNĚ A"

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Mamčařová
3 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
5 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová, Bago, Imbrová
6 Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
7 Vicanová Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
8 Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice Asterová
9 Špačková Bára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková
10 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A., Špačková
11 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová
12 Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová
13 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
14 Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
15 Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
16 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
17 Žádná Natálie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
18 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 Baštová Barbora 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
20 Jindrová Michaela 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
21 Jenknerová Kateřina 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
22 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
23 Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hanušová D., Cmuntová M.
24 Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová, Nicol Frajkorová
25 Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová, Nicol Frajkorová

Mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Tušlová Natálie 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
6 Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
7 Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová
8 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
9 Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
10 Králová Barbora 2009 SG Pelhřimov
11 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová
12 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
13 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
14 Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
15 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
16 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová
17 Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D.
18 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová L., Vybíral
19 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
20 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral
21 Bursová Jana 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
22 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
23 Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
24 Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
25 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
26 Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
27 Mládková Rozálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
28 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
29 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
30 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
31 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
32 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
33 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.
34 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J.

Starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Trnková Anna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
5 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová
6 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová
7 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová
8 Mičková Karolína 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
9 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
10 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
11 Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová, Nicol Frajkorová

Žákyně B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
4 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová
5 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
6 Švehlová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová
7 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
8 Tomšů Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
9 Hánová Tereza 2004 TJ Nová Včelnice Blechová
10 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
11 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
12 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
13 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
14 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
15 Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
16 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
17 Vašicová Daniela 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
18 Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

Žákyně C (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Žádný
2 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Žádný
3 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela

Juniorky B (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová

Ženy B (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková

Přípravka B (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sobotík Jakub 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
2 Vojta Jakub 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

Přípravka A (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čížek Jakub 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
2 Elleder Karel 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
3 Dvořák Stanislav 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
4 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
5 Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

Nejmladší žáci (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
6 Kouba Jakub 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Kouba Jan 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Novák Jan 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Hrubý Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
11 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
12 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
13 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
14 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
15 Maděra Martin 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
16 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

Mladší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bouška Jakub 2006 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
2 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
4 Jindra Matyáš 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
5 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
6 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

Starší žáci (2002 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart

Žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
2 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
3 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Povišerová,Kubešová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři