Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Předvánoční pohár chlapci - Plzeň

sportovní gymnastika mužů
 10.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.11.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

1. kategorie (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2008 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartová
2 Müller Adam 2010 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartová
3 Müller Jan 2008 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartová
4 Spal Ondřej 2008 TJ Sokol Rokycany Mužík
5 Vimr Matyáš 2008 TJ Sokol Rokycany Potomak
6 Svoboda Eduard 2010 TJ Sokol Rokycany Mužík
7 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková

2. kategorie (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
3 Chládek Martin 2005 TJ Sokol Plzeň I Janovi,Reinwartová
4 Chládek Pavel 2005 TJ Sokol Plzeň I Janovi,Reinwartová
5 Jokl Tomáš 2007 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartovã
6 Marckardt Eric 2006 TJ Sokol Plzeň I Janovi,Reinwartovà
7 Mráz Pavel 2006 TJ Sokol Plzeň I Janovi,Reinwartová
8 Reinwart Zdeněk 2006 TJ Sokol Plzeň I Janová,Reinwartová
9 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak
10 Pohl Herbert 2007 TJ Sokol Rokycany
11 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík
12 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany
13 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

3. kategorie (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
3 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
4 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
5 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
6 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

4. kategorie (2001 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Koptík Benjamín 2001 TJ Sokol Plzeň I Janovi
3 Moravanský Jan 2001 TJ Sokol Plzeň I Janovi
4 Smrž Petr 2000 TJ Sokol Plzeň I Janovi

5. kategorie (1998 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sýkora Ondřej 1997 TJ Sokol Plzeň I Jan

6. kategorie

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři