Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

Reklama

SGŽ Přebor Karlovarského kraje

sportovní gymnastika žen
 10.6.2017
 pořadatel: 1. ZŠ Cheb, Americká 36
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.6.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Mini nábor 5 let (2012)

Nábor 6 -7 let (2011 - 2010)

žákyně základní stupeň 7-9 let (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
2 Krausová Ema 2009 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
3 Jedličková Eliška 2009 TJ Lokomotiva Cheb
4 Váchová Vendula 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
5 Pospíšilová Amálie 2008 TJ Slovan Karlovy Vary

Mladší žákyně 7-9 (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
2 Chalupová Simona 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
3 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary

Starší žákyně 8-10let (2009 - 2007)

Žákyně A 9-10 le (2008 - 2007)

Žákyně B 9-12 let (2008 - 2005)

Žákyně C 9-12 let (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
2 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
3 Holotová Michaela 2006 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
4 Jelínková Tereza 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
5 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
6 Permanová Karolína 2007 TJ Lokomotiva Cheb
7 Krejčová Adéla 2006 TJ Lokomotiva Cheb
8 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary

Juniorky B 13-15 let (2004 - 2002)

Juniorky C 13-15 let (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dědková Nina 2003 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
2 Erbenová Karolína 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
3 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
4 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
5 Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
6 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
7 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík

Ženy B (2001 a starší)

Ženy C (2001 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři