Česká gymnastická federace

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 SPL

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

Reklama

Eliška Fiřtová

Ročník:2002
Město:Praha 5
Trenér:Fiřtovi, Tcholakova, Žifčak
Oddíl: Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (SGZ)

Přihlášky

Datum Závod
11.10.-8.12.2019 SG Školení trenérů II. a III. třídy

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - bradla 4.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 6.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 6.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS6A (ženy) 5.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Ženy 2.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Uneven Bars Final 4.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Team 4.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 25.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 2.kategorie kadetky 13.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 5.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 2.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - přeskok 4.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - bradla 4.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ juniorky 6.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ juniorky EYOF 4.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ extraliga 2.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Team 5.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 24.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 2.kat - kadetky - nominace OHC 8.
11.6.-12.6.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen a mužů A SGZ JUNIORKY A 6.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ juniorky a ženy 2.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 2.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 10.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ I. liga 3.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ I. liga jednotlivkyně 9.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Team 7.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Individual 38.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ kadetky 15.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - povinné sestavy 2.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - volné sestavy 6.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ kadetky-povinný program 4.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Kadetky 4.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ kadetky 7.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ I. liga - jednotlikyně 14.
31.5.2014 MČR ve sportovní gymnastice SGZ Kadetky - volné sestavy 5.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 3.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři