Česká gymnastická federace

Menu

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

Nina Šuplerová

Ročník:2009
Město:Brno
Trenér:Pánková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
9.6.2019 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ VS3 A,B 2.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS3 A 16.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 22.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 16.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 3.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 47.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 27.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 3.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 22.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 5.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 5.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ mladší žákyně 3.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Mladší žákyně 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 19.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 1.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři