Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice

VI. starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 8.500 0.000 11.000 22.450
2. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.950 0.000 11.450 22.150
3. Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 8.500 0.000 11.000 21.850
4. Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.500 7.900 0.000 10.400 2.500 8.800 0.000 11.300 21.700
5. Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.500 7.200 0.000 9.700 2.500 8.800 0.000 11.300 21.000
6. Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 7.900 0.000 10.400 2.500 7.800 0.000 10.300 20.700
7. Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 7.200 0.000 9.700 2.500 8.250 0.000 10.750 20.450
8. Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.500 7.250 0.000 9.750 2.500 8.100 0.000 10.600 20.350
9. Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.500 7.950 0.000 10.450 2.500 7.350 0.000 9.850 20.300
10. Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 8.050 0.000 10.050 20.100
10. Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 8.450 0.000 10.950 20.100
12. Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 8.250 0.000 10.250 20.000
13. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.300 0.000 9.300 2.500 8.100 0.000 10.600 19.900
14. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.500 6.000 0.000 8.500 2.500 8.800 0.000 11.300 19.800
15. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.500 7.000 0.000 9.500 2.500 7.550 0.000 10.050 19.550
16. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.500 6.400 0.000 8.900 2.500 7.350 0.000 9.850 18.750
17. Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 7.050 0.000 9.050 2.500 7.000 0.000 9.500 18.550
18. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 6.300 0.000 8.300 2.000 7.950 0.000 9.950 18.250
19. Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 6.750 0.000 8.750 2.500 6.650 0.000 9.150 17.900
20. Lašinská Michaela 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.000 6.200 0.000 8.200 2.500 7.150 0.000 9.650 17.850
21. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 4.450 0.000 6.450 2.500 8.550 0.000 11.050 17.500
22. Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 4.950 0.000 7.450 2.500 7.500 0.000 10.000 17.450
23. Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 5.650 0.000 7.650 2.500 7.150 0.000 9.650 17.300
24. Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 5.150 0.000 7.150 2.500 6.350 0.000 8.850 16.000
25. Polidorová Eliška 2006 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 4.300 0.000 6.300 2.500 4.200 0.000 6.700 13.000

zpět na detail závodu