Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 14.4.2018
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Evičky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Matiunina Varvara 2008 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 7.500 0.000 10.000 20.700
2. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.200 7.800 0.000 10.000 2.000 8.250 0.000 10.250 20.250
3. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 1.900 7.650 0.000 9.550 1.900 7.900 0.000 9.800 19.350
4. Bauerová Šarlota 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.600 8.000 0.000 10.600 2.100 6.850 0.000 8.950 19.550
5. Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 6.950 0.000 9.350 2.100 7.400 0.000 9.500 18.850
6. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 1.400 8.150 0.000 9.550 1.200 8.250 0.500 8.950 18.500
7. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.350 0.000 9.350 1.300 8.150 0.500 8.950 18.300
7. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.100 7.400 0.000 9.500 1.600 7.200 0.000 8.800 18.300
9. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.550 0.000 9.550 1.300 7.900 0.500 8.700 18.250
10. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 1.400 7.650 0.000 9.050 1.200 8.300 0.500 9.000 18.050
11. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.600 6.350 0.000 8.950 2.000 6.450 0.000 8.450 17.400
12. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 1.900 7.800 0.000 9.700 1.900 5.750 0.000 7.650 17.350
13. Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 2.400 6.550 0.000 8.950 1.300 7.400 0.500 8.200 17.150
14. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.500 6.700 0.000 9.200 1.200 6.650 0.500 7.350 16.550
15. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 1.500 6.500 0.000 8.000 1.200 7.750 0.500 8.450 16.450
16. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 1.900 4.900 0.000 6.800 1.900 7.650 0.000 9.550 16.350
17. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.050 0.100 8.950 1.600 6.200 0.500 7.300 16.250
18. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 1.000 6.600 0.000 7.600 1.400 6.950 0.000 8.350 15.950
19. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 1.400 4.650 0.000 6.050 1.300 7.350 0.500 8.150 14.200

zpět na detail závodu