Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)

 23.6.-24.6.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo

VS1 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 9.100 0.000 19.100 76.550
2. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.550 0.000 18.550 74.500
3. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.400 0.000 18.400 74.300
4. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.450 0.000 17.450 74.000
5. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.650 0.000 17.650 73.650
5. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.100 0.000 18.100 73.650
7. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.650 0.000 17.650 72.850
8. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 8.450 0.000 18.450 72.500
9. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.950 0.000 17.950 9.800 7.400 0.000 17.200 72.350
10. Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.100 0.000 18.100 72.300
11. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková,Pánková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.650 0.000 17.650 72.250
11. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.700 0.000 18.700 8.500 8.450 0.000 16.950 10.000 8.000 0.000 18.000 72.250
13. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.600 0.000 17.600 72.150
14. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.150 0.000 18.150 71.900
14. Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim Linková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.250 0.000 17.250 71.900
16. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 8.500 0.000 17.000 10.000 8.000 0.000 18.000 71.650
17. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 10.000 8.200 0.100 18.100 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.850 0.000 16.850 71.200
18. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 9.050 0.000 19.050 8.500 8.350 0.000 16.850 9.400 7.450 0.000 16.850 71.050
19. Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková, Michnová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.950 0.000 17.950 70.750
20. Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.800 0.000 18.800 9.000 7.350 0.000 16.350 70.600
21. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.250 0.000 17.250 70.550
22. Lofflerova Kristyna 2010 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.500 0.000 17.500 70.500
23. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.400 0.000 16.400 69.650
24. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.450 0.000 16.450 69.550
25. Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice z.s. Květonová A., Veverková E. 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.050 0.000 18.050 8.500 8.200 0.000 16.700 10.000 6.650 0.000 16.650 69.500
26. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.700 0.000 16.700 68.950
27. Herzánová Valentýna 2010 TJ Loko Pardubice z.s. Avramová P. 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.600 0.000 17.600 8.500 7.950 0.000 16.450 10.000 6.450 0.000 16.450 68.300
28. Soukupová Kristina 2010 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.550 0.000 17.550 8.500 8.000 0.000 16.500 10.000 7.100 0.000 17.100 68.250
29. Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.800 0.000 17.800 8.500 8.200 0.000 16.700 9.000 7.250 0.000 16.250 67.950
29. Zelená Barbora 2010 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Machková,Konášová 10.000 7.250 0.100 17.150 10.000 8.200 0.000 18.200 8.500 7.550 0.000 16.050 10.000 6.550 0.000 16.550 67.950
31. Šmídová Stela 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.200 0.000 17.200 9.000 6.750 0.000 15.750 66.750
32. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.450 0.000 17.450 8.500 7.400 0.000 15.900 7.800 6.550 0.000 14.350 66.550
33. Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.300 0.000 17.300 8.500 6.850 0.000 15.350 9.800 6.100 0.000 15.900 66.150
34. Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice z.s. Květonová A., Veverková E. 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.350 0.000 17.350 8.500 7.750 0.000 16.250 9.000 5.900 0.000 14.900 66.100
35. Mikolášová Ema 2010 SG TJ Jičín Karbanová 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.850 0.000 16.850 8.500 7.150 0.000 15.650 9.000 6.300 0.000 15.300 64.850
36. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.950 0.000 17.950 8.500 6.700 0.000 15.200 8.800 6.000 0.000 14.800 64.700

zpět na detail závodu