Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 13.5.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 10.000 9.600 0.000 19.600 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.550 0.000 18.550 76.200
2. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.300 0.000 18.300 75.650
3. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.550 0.000 18.550 75.600
4. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.900 0.000 17.900 74.950
5. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Borovanská 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.600 0.000 17.600 73.950
6. Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.050 0.000 17.050 73.500
7. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.600 0.000 17.600 72.850
8. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.650 0.000 16.650 72.550
9. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.550 0.000 17.550 72.500
10. Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.000 0.000 17.000 72.350
10. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.850 0.000 16.850 72.350
12. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.200 0.000 17.200 72.200
13. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.950 0.000 16.950 72.150
14. Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.650 0.000 16.650 71.950
15. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 9.350 0.000 19.350 9.000 8.400 0.000 17.400 10.000 7.600 0.000 17.600 71.800
16. Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.750 0.000 16.750 71.650
17. Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 6.900 0.000 16.900 71.200
18. Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.200 0.000 16.200 70.600
18. Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.100 0.000 16.100 70.600
18. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.500 0.000 16.500 70.600
21. Zerska Marta 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 5.950 0.000 15.950 70.500
21. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.000 0.000 16.000 70.500
23. Dzjumová Natálie 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.750 0.500 16.250 10.000 6.800 0.000 16.800 70.250
24. Fűrbacherová Štěpánka 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 5.750 0.000 15.750 70.200
25. Lytvak Karolina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.950 0.000 15.950 70.150
25. Veverková Kristýna 2010 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.100 0.000 16.100 70.150
27. Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 5.450 0.000 15.450 70.050
28. Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.450 0.000 15.450 69.900
29. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová,Rejchrtová K 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 5.750 0.300 15.450 69.850
30. Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.500 0.000 16.500 9.500 5.800 0.000 15.300 69.300
31. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 5.300 0.000 15.300 68.900
32. Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 3.500 0.000 13.500 10.000 7.250 0.000 17.250 68.850
33. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 5.400 0.000 15.400 68.800
34. Ulich Viktorie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová,Rejchrtová K. 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 5.300 0.000 15.300 68.650
35. Sikorová Emílie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 4.750 0.000 14.750 68.600
36. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 5.100 0.000 15.100 68.300
37. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 5.350 0.000 15.350 68.200
38. Bělinová Nela 2010 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 4.900 0.000 14.900 67.350
39. Wolfová Jessica 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 4.450 0.000 14.450 67.150
40. Bernardová Aneta 2010 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 4.750 0.000 14.750 66.700
41. Schwarzová Pavlína 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenéru 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.500 0.000 16.500 9.600 3.650 0.000 13.250 66.450
42. Meklešová Karolína 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.500 0.000 18.500 9.000 4.900 0.000 13.900 10.000 4.500 0.000 14.500 65.500
43. Karakolevová Lea Daniela 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.050 0.000 17.050 7.000 6.850 0.000 13.850 10.000 4.600 0.000 14.600 64.350

zpět na detail závodu