Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O pohár Českých Budějovic

 12.5.2018
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.750 0.000 18.750 37.050
2. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.550 0.000 18.550 36.750
3. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.400 0.000 18.400 36.500
4. Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.100 0.200 17.900 36.200
5. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.700 0.000 17.700 35.850
6. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.300 0.000 17.300 35.450
7. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.150 0.000 18.150 35.350
8. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.850 0.000 17.850 35.250
9. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.450 0.000 17.450 34.750
10. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.400 0.000 17.400 34.700
11. Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.150 0.000 17.150 34.650
12. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.750 0.000 17.750 34.250
13. Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.550 0.000 16.550 34.000
14. Poustková Nela 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 7.250 0.000 17.250 33.350
15. Kulhanová Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 6.200 0.200 16.000 32.450
16. Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 7.150 0.000 16.150 10.000 6.300 0.000 16.300 32.450
17. Farková Lucie 2011 Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 6.200 0.000 15.200 10.000 6.550 0.000 16.550 31.750
18. Plonerová Linda 2011 Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 5.950 0.000 15.950 31.650
19. Tůmová Isabela 2011 Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 5.550 0.100 15.450 31.250
20. Hubingerová Sára 2011 Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 5.700 0.000 15.700 30.900
21. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur České Budějovice Bagová, Porkristlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 5.600 0.000 15.600 9.000 6.000 0.000 15.000 30.600
22. Nedorostová Elen 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 5.200 0.000 14.200 9.500 6.100 0.000 15.600 29.800
23. Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 4.000 0.000 14.000 9.500 5.850 0.000 15.350 29.350
24. Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 4.700 0.000 14.700 8.700 3.750 0.000 12.450 27.150
25. Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.000 6.000 0.000 13.000 9.000 2.600 0.000 11.600 24.600
26. Čermáková Nella 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.000 5.550 0.000 12.550 8.200 1.300 0.000 9.500 22.050

zpět na detail závodu