Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie I

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 TJ Sokol Kampa 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 9.750 0.000 13.750 4.000 9.600 0.000 13.600 4.000 9.600 0.000 13.600 53.500
2. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 9.550 0.000 13.550 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.430 0.000 13.433 53.483
3. Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová P. 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 9.170 0.000 13.167 52.617
4. Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.200 0.000 13.200 52.200
5. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 8.930 0.000 12.933 51.883
6. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 8.700 0.000 12.700 51.200
7. Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.570 0.000 12.567 51.117
8. Brejchová Kamila 2012 BG Praha Konečná, Milerská 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.530 0.000 12.533 51.083
8. Ondrušková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 8.930 0.000 12.933 51.083
10. Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.000 8.050 0.000 12.050 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 8.950 0.000 12.950 4.000 8.970 0.000 12.967 51.017
11. Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.000 7.450 0.000 11.450 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 9.170 0.000 13.167 50.967
12. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 7.400 0.000 11.400 4.000 9.350 0.000 13.350 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.900 0.000 12.900 50.450
12. Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 8.800 0.000 12.800 50.450
14. Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.600 0.000 12.600 50.400
15. Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 9.350 0.000 13.350 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.000 0.000 12.000 50.300
16. Veselá Sofie 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová V. 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.670 0.000 12.667 50.117
17. Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 4.000 8.050 0.000 12.050 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.200 0.000 12.200 50.050
18. Tomšíková Aneta 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.550 0.000 11.550 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.530 0.000 12.533 49.433
19. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.050 0.000 12.050 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 9.000 0.000 13.000 49.350
20. Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 7.900 0.000 11.900 4.000 8.330 0.000 12.333 49.233
21. Spinová Teodora 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 4.000 7.450 0.000 11.450 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 8.330 0.000 12.333 49.133
22. Křížová Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.950 0.000 11.950 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 7.850 0.000 11.850 3.000 8.730 0.000 11.733 48.933
23. Fialová Veronika 2012 BG Praha Konečná, Milerská 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.100 0.000 12.100 4.000 7.470 0.000 11.467 48.867
23. Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 8.170 0.000 12.167 48.867
25. Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 8.500 0.000 12.500 4.000 8.100 0.000 12.100 48.850
26. Tichá Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 4.000 7.300 0.000 11.300 4.000 9.600 0.000 13.600 3.000 7.400 0.000 10.400 4.000 8.800 0.000 12.800 48.100
27. Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 7.600 0.000 11.600 48.050
28. Motlíková Marta 2012 BG Praha Konečná, Milerská 4.000 7.850 0.000 11.850 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 7.300 0.000 11.300 4.000 7.730 0.000 11.733 47.933
29. Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 4.000 8.250 0.000 12.250 3.000 8.800 0.000 11.800 4.000 8.600 0.000 12.600 3.000 8.270 0.000 11.267 47.917
30. Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 4.000 7.950 0.000 11.950 3.000 9.050 0.000 12.050 4.000 8.550 0.000 12.550 3.000 8.270 0.000 11.267 47.817
31. Jusková Anita 2012 BG Praha Konečná, Milerská 4.000 6.950 0.000 10.950 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 7.670 0.000 11.667 47.567
32. Jíchová Kristýna 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 6.850 0.000 10.850 4.000 7.700 0.000 11.700 46.750
33. Burešová Karolína 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 6.450 0.000 10.450 3.000 7.950 0.000 10.950 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 8.270 0.000 12.267 45.917
34. Horynová Johana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková 4.000 7.050 0.000 11.050 2.000 7.550 0.000 9.550 3.000 6.900 0.000 9.900 4.000 7.600 0.000 11.600 42.100

zpět na detail závodu