Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 24.2.2018
 pořadatel: tělocvična GK Vítkovice

I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.700 7.550 0.000 11.250 2.200 9.350 0.000 11.550 22.800
2. Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.600 8.750 0.000 11.350 2.300 8.750 0.000 11.050 22.400
3. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 1.800 8.500 0.000 10.300 2.500 8.800 0.000 11.300 21.600
4. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová 1.800 8.750 0.000 10.550 2.000 9.000 0.000 11.000 21.550
5. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 1.800 8.550 0.000 10.350 2.500 8.300 0.000 10.800 21.150
6. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 1.800 8.500 0.000 10.300 2.200 8.600 0.000 10.800 21.100
7. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 1.800 8.050 0.000 9.850 2.600 8.600 0.000 11.200 21.050
8. Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 1.800 8.350 0.000 10.150 2.300 8.450 0.000 10.750 20.900
8. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 2.600 8.100 0.000 10.700 2.600 7.600 0.000 10.200 20.900
10. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 1.800 8.050 0.000 9.850 2.600 8.350 0.000 10.950 20.800
11. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 1.800 7.900 0.000 9.700 2.100 8.800 0.000 10.900 20.600
12. Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 1.800 7.700 0.000 9.500 2.200 8.850 0.000 11.050 20.550
13. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 1.800 8.200 0.000 10.000 2.500 7.850 0.000 10.350 20.350
14. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 1.800 8.450 0.000 10.250 2.500 7.050 0.000 9.550 19.800
15. Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.800 7.450 0.000 9.250 2.500 7.850 0.000 10.350 19.600
16. Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 1.800 7.800 0.000 9.600 2.300 7.600 0.000 9.900 19.500
17. Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Petrová 1.300 7.800 0.000 9.100 2.600 7.650 0.000 10.250 19.350
18. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 1.800 7.450 0.000 9.250 2.200 7.800 0.000 10.000 19.250
19. Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 1.800 7.800 0.000 9.600 2.400 7.050 0.000 9.450 19.050
20. Nikola Kasajová 2010 GAF ZA Mahútová 1.800 7.650 0.000 9.450 2.300 6.900 0.000 9.200 18.650
21. Philipp Sarah 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. Spičková K+D 1.300 7.400 0.000 8.700 2.600 7.250 0.000 9.850 18.550
21. Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 1.800 7.700 0.000 9.500 2.200 6.850 0.000 9.050 18.550
21. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová 1.800 6.750 0.000 8.550 2.100 7.900 0.000 10.000 18.550
24. Patrícia Kyšová 2010 GAF ZA Mahútová 1.800 7.400 0.000 9.200 2.300 6.800 0.000 9.100 18.300
25. Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.800 8.150 1.800 8.150 2.400 7.600 0.000 10.000 18.150
26. Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.300 7.900 0.000 9.200 2.500 6.200 0.000 8.700 17.900
27. Lofflerova Kristyna 2010 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 1.800 7.700 0.000 9.500 2.200 6.100 0.000 8.300 17.800
28. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. spickova 1.300 7.850 0.000 9.150 2.400 6.200 0.000 8.600 17.750
29. Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 1.800 5.950 0.000 7.750 2.200 7.500 0.000 9.700 17.450
30. Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 1.800 7.000 0.000 8.800 2.200 6.350 0.000 8.550 17.350
31. Alžbeta Bačé 2010 GAF ZA Mahútová 1.800 7.150 0.000 8.950 1.700 6.450 0.000 8.150 17.100
32. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.600 8.100 0.000 10.700 1.700 8.600 4.000 6.300 17.000

zpět na detail závodu