Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Duo Gym Cup

 20.1.2019
 pořadatel: GT Šestajovice
Stáhnout výsledky

Mladší II

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 GK Vítkovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice 2.000 9.400 0.000 11.400 3.300 8.850 0.000 12.150 23.550
  Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice 2.100 8.300 0.000 10.400 3.300 8.450 0.000 11.750 22.150
  celkem 11.400 10.400 11.750 12.150 45.700
2 GT Šestajovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice 2.000 8.550 0.000 10.550 3.000 8.700 0.000 11.700 22.250
  Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice 2.000 9.050 0.000 11.050 2.800 8.750 0.000 11.550 22.600
  celkem 11.050 10.550 11.700 11.550 44.850
3 Gymnastika Říčany, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 8.950 0.000 10.950 2.800 8.950 0.000 11.750 22.700
  Pospíšilová Ellen 2008 Gymnastika Říčany, z.s. 2.000 8.350 0.000 10.350 3.100 8.050 0.000 11.150 21.500
  celkem 10.950 10.350 11.150 11.750 44.200
4 GK Vítkovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 7.950 0.000 10.950 20.400
  Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice 2.000 8.600 0.000 10.600 3.100 8.300 0.000 11.400 22.000
  celkem 10.600 9.450 10.950 11.400 42.400
5 GT Šestajovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.750 0.000 9.750 19.900
  Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice 3.100 7.800 0.000 10.900 2.800 8.200 0.000 11.000 21.900
  celkem 10.150 9.750 10.900 11.000 41.800
6 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 9.350 0.000 11.350 2.900 7.550 0.000 10.450 21.800
  Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 6.700 0.000 8.700 3.000 8.250 0.000 11.250 19.950
  celkem 11.350 8.700 10.450 11.250 41.750
7 TJ Doksy A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.250 0.000 9.250 19.750
  Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy 2.900 6.950 0.000 9.850 2.900 8.100 0.000 11.000 20.850
  celkem 10.500 9.250 9.850 11.000 40.600
8 KSG Most, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bartásková Michaela 2009 KSG Most, z.s. 2.900 7.200 0.000 10.100 2.800 6.700 0.000 9.500 19.600
  Gýnová Adriana 2009 KSG Most, z.s. 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 7.700 0.000 9.700 20.150
  celkem 10.450 9.700 10.100 9.500 39.750
9 GT Šestajovice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kurfürstová Eliška 2010 GT Šestajovice 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 6.850 0.000 8.850 18.850
  Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice 2.800 7.150 0.000 9.950 2.700 8.150 0.500 10.350 20.300
  celkem 10.000 8.850 9.950 10.350 39.150
10 Gym Dobřichovice, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. 2.000 8.700 0.000 10.700 3.200 7.500 0.000 10.700 21.400
  Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. 2.100 5.450 0.000 7.550 3.000 6.550 0.000 9.550 17.100
  celkem 10.700 7.550 9.550 10.700 38.500
11 Gym Dobřichovice, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. 1.500 6.850 0.000 8.350 3.000 7.950 0.000 10.950 19.300
  Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. 2.000 8.250 0.000 10.250 2.900 5.950 0.000 8.850 19.100
  celkem 10.250 8.350 8.850 10.950 38.400
12 TJ Doksy B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy 3.000 6.750 0.000 9.750 3.100 7.000 0.000 10.100 19.850
  Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 6.050 0.000 7.550 17.600
  celkem 10.050 7.550 9.750 10.100 37.450
13 SK Hradčany A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 7.300 0.000 9.300 19.050
  Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany 2.800 4.900 0.000 7.700 2.800 7.350 0.000 10.150 17.850
  celkem 9.750 9.300 7.700 10.150 36.900
14 SK Hradčany B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Komárková Linda 2009 SK Hradčany 2.400 7.200 0.000 9.600 2.800 7.100 0.500 9.400 19.000
  Staňková Ema 2009 SK Hradčany 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 5.100 0.000 6.600 16.500
  celkem 9.900 6.600 9.600 9.400 35.500
15 SK Hradčany C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fejková Liliana 2009 SK Hradčany 2.800 7.400 1.000 9.200 2.900 6.150 0.000 9.050 18.250
  Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany 2.000 7.750 0.000 9.750 0.800 8.100 2.000 6.900 16.650
  celkem 9.750 6.900 9.200 9.050 34.900
16 GT Šestajovice D D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice 2.000 6.450 0.000 8.450 2.300 6.250 0.000 8.550 17.000
  Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice 1.500 4.750 0.000 6.250 2.800 7.850 0.500 10.150 16.400
  celkem 8.450 6.250 8.550 10.150 33.400

zpět na detail závodu