Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 13.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 8.630 0.000 11.133 3.500 8.650 0.000 12.150 3.200 8.730 0.000 11.933 46.316
2. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.600 0.000 11.400 2.600 8.430 0.000 11.033 3.200 8.300 0.000 11.500 3.400 8.430 0.000 11.833 45.766
3. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.000 8.330 0.000 10.333 2.700 8.500 0.000 11.200 3.100 8.270 0.000 11.367 43.850
4. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.700 0.000 11.500 2.100 7.770 0.000 9.867 3.600 7.100 0.000 10.700 3.200 8.170 0.000 11.367 43.434
5. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.800 6.900 0.000 9.700 3.500 8.100 0.000 11.600 3.300 7.900 0.000 11.200 43.350
6. Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.000 8.100 0.000 10.100 3.200 6.850 0.000 10.050 3.100 8.400 0.000 11.500 43.150
7. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.700 0.000 11.500 2.100 7.770 0.000 9.867 3.300 8.050 0.000 11.350 3.200 7.200 0.000 10.400 43.117
8. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 8.100 0.000 10.600 2.700 8.200 0.000 10.900 3.100 7.300 0.000 10.400 42.100
9. Karbanová Natálie 2007 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 7.430 0.000 9.433 3.100 7.300 0.000 10.400 3.000 8.200 0.000 11.200 41.933
10. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 8.800 0.000 11.600 2.000 8.000 0.000 10.000 3.200 6.800 0.000 10.000 3.300 6.970 0.000 10.267 41.867
11. Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.500 0.000 11.300 2.000 7.870 0.000 9.867 3.200 7.350 0.000 10.550 3.200 6.570 0.000 9.767 41.484
12. Kopáčková Anežka 2009 SG TJ Jičín Benešová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.270 0.000 9.267 3.000 8.050 0.000 11.050 2.900 7.270 0.000 10.167 41.034
13. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 8.650 0.000 11.450 2.100 6.830 0.000 8.933 3.000 7.750 0.000 10.750 3.500 6.230 0.000 9.733 40.866
14. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.900 0.000 11.300 2.000 7.930 0.000 9.933 3.000 7.000 0.000 10.000 3.100 6.400 0.000 9.500 40.733
15. Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.000 7.800 0.000 9.800 3.300 6.550 0.000 9.850 3.100 6.930 0.000 10.033 40.583
16. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.100 8.230 0.000 10.333 2.600 5.950 0.000 8.550 2.900 7.930 0.000 10.833 40.516
17. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 7.730 0.000 9.733 3.000 6.750 0.000 9.750 2.900 7.230 0.000 10.133 40.216
18. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 7.970 0.000 10.467 3.200 5.650 0.000 8.850 3.100 6.970 0.000 10.067 40.034
19. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 7.330 0.000 9.333 2.800 7.100 0.000 9.900 2.900 7.230 0.000 10.133 39.966
20. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.770 0.000 9.767 3.300 5.450 0.000 8.750 3.100 7.630 0.000 10.733 39.750
21. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 7.430 0.000 9.433 2.400 7.600 0.000 10.000 3.000 6.900 0.000 9.900 39.633
22. Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.100 6.800 0.000 8.900 3.100 5.900 0.000 9.000 3.000 7.630 0.000 10.633 39.383
23. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 7.970 0.000 9.967 2.000 6.600 0.000 8.600 3.000 7.000 0.000 10.000 39.367
24. Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.900 0.000 11.700 2.300 7.330 0.000 9.633 3.200 5.900 0.000 9.100 2.600 6.200 0.000 8.800 39.233
25. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.130 0.000 9.133 2.600 7.200 0.000 9.800 3.100 6.730 0.000 9.833 39.116
26. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 6.930 0.000 8.933 2.500 7.250 0.000 9.750 3.000 6.500 0.000 9.500 38.983
27. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.600 7.330 0.000 9.933 2.600 5.850 0.000 8.450 2.900 7.300 0.000 10.200 38.683
28. Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.900 6.370 0.000 9.267 3.400 6.300 0.000 9.700 2.300 6.700 0.000 9.000 38.317
29. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.300 0.000 11.100 2.300 6.770 0.000 9.067 2.500 7.400 0.000 9.900 3.200 4.900 0.000 8.100 38.167
30. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 7.770 0.000 9.767 2.500 6.350 0.000 8.850 3.100 6.370 0.000 9.467 38.134
31. Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.400 0.000 10.400 1.700 7.400 0.000 9.100 2.900 6.200 0.000 9.100 3.000 6.270 0.000 9.267 37.867
32. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 5.930 0.000 7.933 2.800 6.800 0.000 9.600 2.800 6.870 0.000 9.667 37.650
33. Drusanová Valerie 2008 SG TJ Jičín Karbanová, Benešová 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 6.730 0.000 8.733 3.000 6.700 0.000 9.700 2.800 6.900 0.000 9.700 37.533
34. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.200 5.600 0.000 7.800 2.500 5.950 0.000 8.450 3.000 6.870 0.000 9.867 36.067
35. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.200 0.000 9.200 2.000 7.930 0.000 9.933 3.100 4.800 0.000 7.900 2.800 5.370 0.000 8.167 35.200
36. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 6.650 0.000 8.650 2.000 6.600 0.000 8.600 2.500 5.800 0.000 8.300 3.000 6.070 0.000 9.067 34.617
37. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.600 0.000 9.600 2.100 6.430 0.000 8.533 2.300 4.550 0.000 6.850 2.300 6.130 0.000 8.433 33.416
38. Pospíšilová Kateřina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.700 5.800 0.000 7.500 2.900 5.900 0.000 8.800 2.300 4.400 0.000 6.700 32.650
39. Dbalá Anežka 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová 2.000 6.100 0.000 8.100 1.700 5.630 0.000 7.333 1.900 4.300 0.000 6.200 1.600 4.530 4.500 1.633 23.266
40. Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.370 4.000 4.167 2.500 5.750 0.000 8.250 2.300 5.000 0.000 7.300 19.717

zpět na detail závodu