Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

B 3 - 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 4.500 8.800 0.000 13.300 5.000 8.650 0.000 13.650 26.950
2. Závodná Tamara 2009 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 8.200 0.000 13.200 26.750
3. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.250 0.000 13.250 26.550
4. Kuchařová Karolína 2009 Gymnastika Říčany Vašutová 4.500 8.450 0.000 12.950 5.000 8.600 0.000 13.600 26.550
5. Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 5.000 7.950 0.000 12.950 5.000 8.550 0.000 13.550 26.500
6. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 5.000 8.550 0.000 13.550 4.000 8.400 0.000 12.400 25.950
7. Netalová Izabela 2009 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 5.000 7.550 0.000 12.550 5.000 8.400 0.000 13.400 25.950
8. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 7.050 0.000 12.050 5.000 7.900 0.000 12.900 24.950
9. Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty 4.500 8.250 0.000 12.750 4.000 8.100 0.000 12.100 24.850
10. Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Polákovi 4.500 7.950 0.000 12.450 4.000 8.100 0.000 12.100 24.550
11. Součková Anežka 2009 Gym TJ Sokol Jaroměř kolektiv trenérů 4.500 7.500 0.000 12.000 5.000 7.500 0.000 12.500 24.500
11. Buryanová Nela Sofie 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.500 8.350 0.000 12.850 4.000 7.650 0.000 11.650 24.500
13. Lesová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 4.500 6.800 0.000 11.300 5.000 7.900 0.000 12.900 24.200
14. Jeništová Kristýna 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.500 7.150 0.000 11.650 5.000 7.250 0.000 12.250 23.900
15. Doubravská Agáta 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.500 7.850 0.000 12.350 4.000 7.500 0.000 11.500 23.850
16. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 4.500 7.300 0.000 11.800 4.000 7.500 0.000 11.500 23.300
17. Jedličková Klára 2009 T.J. Sokol Kladno kolektiv trenérů 4.500 6.550 0.000 11.050 5.000 6.950 0.000 11.950 23.000
18. Hill Daisy 2009 T.J. Sokol Kladno 4.500 6.350 0.000 10.850 5.000 6.750 0.000 11.750 22.600
19. Giňová Vanesa 2009 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.500 6.300 0.000 10.800 5.000 6.700 0.000 11.700 22.500
20. Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 4.500 6.350 0.000 10.850 5.000 5.950 0.000 10.950 21.800
21. Fleišerová Viola 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 3.500 6.900 0.000 10.400 4.000 6.950 0.000 10.950 21.350
22. Matkarimova Liza 2009 T.J. Sokol Kladno 4.500 7.100 0.000 11.600 3.000 6.650 0.000 9.650 21.250
23. Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 4.500 6.100 0.000 10.600 4.000 5.950 0.000 9.950 20.550

zpět na detail závodu