Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 13.4.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Absolutní pořadí

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru 4.700 7.970 0.000 12.670 3.700 8.600 0.000 12.300 24.970
2. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 4.400 8.440 0.000 12.840 4.400 7.600 0.000 12.000 24.840
3. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.600 8.670 0.000 12.270 2.900 8.100 0.000 11.000 23.270
3. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 3.800 7.470 0.000 11.270 3.500 8.500 0.000 12.000 23.270
5. Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná 3.600 7.940 0.000 11.540 3.100 8.500 0.000 11.600 23.140
6. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 3.100 8.740 0.000 11.840 2.400 8.600 0.000 11.000 22.840
7. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 4.100 7.840 0.000 11.940 2.800 8.000 0.000 10.800 22.740
8. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.800 7.700 0.000 11.500 3.000 8.100 0.000 11.100 22.600
9. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 3.300 7.940 0.000 11.240 3.400 7.900 0.000 11.300 22.540
9. Waller Sophia 2002 City Of London Gym Club Linda Marcinekova & Paul Robinson 4.300 6.940 0.000 11.240 3.700 7.600 0.000 11.300 22.540
11. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.400 8.170 0.000 11.570 2.800 8.000 0.000 10.800 22.370
12. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.600 7.070 0.000 10.570 3.400 8.200 0.000 11.600 22.170
13. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 3.800 7.200 0.000 11.000 3.200 7.800 0.000 11.000 22.000
14. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.400 8.100 0.000 11.400 3.500 7.000 0.000 10.500 21.900
15. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.800 7.770 0.000 11.470 2.600 7.800 0.000 10.400 21.870
16. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.800 6.870 0.000 10.670 3.400 7.700 0.000 11.100 21.770
17. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.100 7.570 0.000 10.670 3.200 7.800 0.000 11.000 21.670
18. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová 3.000 8.070 0.000 11.070 2.100 8.400 0.000 10.500 21.570
19. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 7.170 0.000 10.170 2.900 8.400 0.000 11.300 21.470
20. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.500 7.740 0.000 11.240 2.400 7.700 0.000 10.100 21.340
21. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 6.340 0.000 9.840 2.800 8.500 0.000 11.300 21.140
22. Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.500 8.070 0.000 10.570 2.800 7.700 0.000 10.500 21.070
22. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 3.800 5.970 0.000 9.770 3.200 8.100 0.000 11.300 21.070
24. Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Fialová P. 3.800 5.700 0.000 9.400 3.500 8.000 0.000 11.500 20.900
25. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.800 6.140 0.000 9.940 2.600 8.300 0.000 10.900 20.840
26. Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.900 6.840 0.000 9.740 2.800 8.200 0.000 11.000 20.740
27. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 2.500 7.700 0.000 10.200 2.900 7.400 0.000 10.300 20.500
27. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.400 6.900 0.000 10.300 2.200 8.000 0.000 10.200 20.500
27. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.100 0.000 10.900 2.300 7.300 0.000 9.600 20.500
30. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Fialová P. 2.800 7.670 0.000 10.470 2.300 7.700 0.000 10.000 20.470
31. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru 2.300 7.170 0.000 9.470 2.600 8.000 0.000 10.600 20.070
32. Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká 2.800 7.640 0.000 10.440 2.200 7.400 0.000 9.600 20.040
33. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.500 8.100 0.000 10.600 2.100 7.300 0.000 9.400 20.000
34. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.700 6.840 0.000 9.540 2.000 8.300 0.000 10.300 19.840
35. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková 2.500 7.800 0.000 10.300 2.000 7.300 0.000 9.300 19.600
36. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 2.500 8.000 0.000 10.500 2.000 6.900 0.000 8.900 19.400
36. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.100 7.900 0.000 10.000 1.700 7.700 0.000 9.400 19.400
38. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová Vladimíra 2.500 6.370 0.000 8.870 2.200 8.300 0.000 10.500 19.370
39. Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 7.170 0.000 9.070 2.000 8.000 0.000 10.000 19.070
39. Raimova Sofia 2008 Municipal sports school "First Raimova Natalia 2.300 7.370 0.000 9.170 3.000 6.900 0.000 9.900 19.070
41. Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová 2.700 6.340 0.000 9.040 2.000 7.900 0.000 9.900 18.940
42. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Fialová P. 2.600 6.340 0.000 8.940 1.900 7.800 0.000 9.700 18.640
43. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.900 6.200 0.000 9.100 2.300 7.200 0.000 9.500 18.600
44. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 2.500 6.540 0.000 9.040 1.900 7.500 0.000 9.400 18.440
45. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 2.200 6.100 0.000 8.300 2.100 7.600 0.000 9.700 18.000
46. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.700 5.570 0.000 8.170 2.200 7.400 0.000 9.600 17.770
47. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 5.940 0.000 7.940 2.000 7.500 0.000 9.500 17.440
48. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.900 5.500 0.000 8.400 2.300 6.700 0.000 9.000 17.400
49. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.700 4.500 0.000 7.100 2.500 7.700 0.000 10.200 17.300
50. Flama-Aremu Yvette 2009 City Of London Gym Club Linda Marcinekova & Paul Robinson 2.700 4.570 0.000 7.270 3.000 7.000 0.000 10.000 17.270
51. Stegeman Elena 2005 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.900 5.870 0.000 7.770 2.300 7.000 0.000 9.300 17.070
52. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 2.600 6.100 0.000 8.700 1.900 6.000 0.000 7.900 16.600
53. Lange Olivia 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.600 5.250 0.000 6.850 2.100 6.900 0.000 9.000 15.850
54. Lammers Sarah 2008 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.500 5.040 0.000 7.540 2.200 5.900 0.000 8.100 15.640
55. Bouchelet Charlotte 2009 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.600 3.840 0.000 6.440 2.100 6.000 0.000 8.100 14.540

zpět na detail závodu