Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeského kraje

 2.6.2019
 pořadatel: GymCentrum
Stáhnout výsledky

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur ČB Tomaschko 2.900 8.300 0.000 11.200 0.600 9.300 0.000 9.900 1.900 9.100 0.000 11.000 1.600 9.450 0.000 11.050 2.000 9.100 0.000 11.100 0.600 9.300 0.000 9.900 64.150
2. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 2.200 8.700 0.000 10.900 0.600 9.600 0.000 10.200 1.200 9.300 0.000 10.500 1.600 9.050 0.000 10.650 0.600 9.400 0.000 10.000 0.000 9.100 0.000 9.100 61.350
3. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 2.600 8.250 0.000 10.850 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 9.050 0.000 10.650 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 8.500 0.000 8.500 58.600
4. Kačerovský Kryštof 2010 Merkur ČB Stráský 2.600 6.400 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 9.300 0.000 10.500 1.600 9.400 0.000 11.000 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 8.800 0.000 8.800 58.200
5. Maxa Jan 2010 Merkur ČB Stráský 2.400 7.300 0.000 9.700 0.000 9.400 0.000 9.400 1.200 9.100 0.000 10.300 1.600 9.100 0.000 10.700 0.600 9.250 0.000 9.850 0.000 7.800 0.000 7.800 57.750
6. Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 1.800 8.350 0.000 10.150 0.000 9.000 0.000 9.000 0.600 8.700 0.000 9.300 1.600 8.700 0.000 10.300 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.300 0.000 8.300 56.450
7. Koutecký Jindřich 2010 Merkur ČB Stráský 1.300 7.500 0.000 8.800 0.000 9.200 0.000 9.200 0.600 8.700 0.000 9.300 1.600 8.650 0.000 10.250 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.650 0.000 8.650 55.800
8. Hejna Lukáš 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L. 1.800 7.700 0.000 9.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.900 0.000 8.900 1.600 8.500 0.000 10.100 0.600 8.750 0.000 9.350 0.000 6.700 0.000 6.700 53.250
9. Gregor Alexander 2010 Merkur ČB Stráský 1.200 7.400 0.000 8.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 9.050 0.000 9.650 1.600 7.600 0.000 9.200 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 7.200 0.000 7.200 51.900
9. Chládek Petr 2010 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L. 1.300 7.400 0.000 8.700 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.100 0.000 8.100 1.600 7.500 0.000 9.100 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 7.800 0.000 7.800 51.900
11. Hejna Petr 2011 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L. 1.800 6.700 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 1.600 8.000 0.000 9.600 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 7.400 0.000 7.400 51.700
12. Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.100 0.000 8.100 1.600 8.500 0.000 10.100 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 6.400 0.000 6.400 51.600
13. Hájek Matouš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová M. 0.700 8.600 0.000 9.300 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.600 9.100 0.000 9.700 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 5.500 0.000 5.500 51.400
14. Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková 0.700 8.850 0.000 9.550 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.600 8.650 0.000 9.250 0.600 7.700 0.000 8.300 0.000 7.600 0.000 7.600 51.300
15. Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L. 1.900 5.550 0.000 7.450 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.500 0.000 8.500 1.600 8.000 0.000 9.600 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 6.500 0.000 6.500 49.550
16. Kvasnička Vít 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková 0.600 7.400 0.000 8.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.700 0.000 7.700 0.600 8.500 0.000 9.100 0.600 6.600 0.000 7.200 0.000 7.600 0.000 7.600 47.900
17. Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.600 7.750 0.000 8.350 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.600 0.600 8.450 0.000 9.050 0.600 7.450 0.000 8.050 0.000 5.800 0.000 5.800 46.450

zpět na detail závodu