Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 13.6.-14.6.2015
 pořadatel: Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

juniorky B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák 4.200 8.200 0.100 12.300 1.900 7.400 0.000 9.300 3.800 8.100 0.000 11.900 4.300 7.050 0.000 11.350 44.850
2. Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.400 9.500 0.000 11.900 2.500 8.200 0.000 10.700 2.600 6.750 0.000 9.350 4.300 7.850 0.000 12.150 44.100
3. Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 4.400 8.900 0.000 13.300 3.100 6.150 0.000 9.250 4.100 5.600 0.000 9.700 4.100 7.650 0.000 11.750 44.000
4. Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 4.000 8.200 0.000 12.200 1.900 7.650 0.000 9.550 3.000 7.850 0.000 10.850 3.200 7.950 0.000 11.150 43.750
5. Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.650 0.000 11.650 2.000 7.950 0.000 9.950 2.400 7.900 0.000 10.300 2.900 7.600 0.000 10.500 42.400
6. Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.200 7.100 0.000 11.300 2.400 6.600 0.000 9.000 3.800 7.200 0.000 11.000 3.500 7.400 0.000 10.900 42.200
7. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.750 0.000 11.750 1.900 7.450 0.000 9.350 2.700 7.150 0.000 9.850 3.300 7.200 0.000 10.500 41.450
8. Petříková Nicol 2001 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.600 0.000 11.600 2.000 7.750 0.000 9.750 2.800 7.500 0.000 10.300 3.200 6.550 0.000 9.750 41.400
9. Černá Marie 2000 Klub sportovní gymnastiky Křístelová 4.000 8.600 0.000 12.600 3.100 6.400 0.000 9.500 2.700 6.000 0.000 8.700 4.500 5.750 0.000 10.250 41.050
10. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.300 6.950 0.000 8.250 3.200 7.250 0.000 10.450 3.300 7.000 0.000 10.300 40.550
11. Velikanova Liliana 2002 Klub sportovní gymnastiky Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 8.300 0.100 11.200 2.500 4.750 0.000 7.250 3.800 6.400 0.000 10.200 3.700 7.650 0.000 11.350 40.000
12. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 4.000 8.000 0.100 11.900 1.900 6.350 0.000 8.250 2.900 6.550 0.000 9.450 2.300 7.700 0.000 10.000 39.600
13. Ryšavá Markéta 2000 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra 2.400 8.950 0.000 11.350 1.900 6.550 0.000 8.450 2.000 7.300 0.000 9.300 3.100 7.000 0.000 10.100 39.200
14. Štufková Tereza 2001 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová 3.400 8.500 0.000 11.900 2.300 6.000 0.000 8.300 2.800 5.900 0.000 8.700 3.600 6.450 0.000 10.050 38.950
15. Řehoušková Markéta 2002 TJ Merkur České Budějovic Bago, Imbrová, Kubešová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.900 6.200 0.000 8.100 2.700 7.000 0.000 9.700 3.300 6.250 0.000 9.550 38.850
16. Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.200 8.400 0.000 12.600 1.300 6.900 0.000 8.200 2.300 6.100 0.000 8.400 2.300 7.300 0.000 9.600 38.800
16. Němčanská Tereza 2002 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 8.400 0.000 11.400 1.400 6.050 0.000 7.450 2.600 7.000 0.000 9.600 3.000 7.350 0.000 10.350 38.800
18. Klausová Kamila 2000 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková 3.000 8.600 0.000 11.600 1.400 6.850 0.000 8.250 2.600 5.450 0.000 8.050 2.800 7.800 0.000 10.600 38.500
19. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.400 4.400 0.000 6.800 3.500 5.850 0.000 9.350 3.900 6.900 0.000 10.800 38.450
20. Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 8.350 0.000 10.750 1.400 6.700 0.000 8.100 2.600 6.200 0.000 8.800 3.100 7.050 0.000 10.150 37.800
21. Svobodová Karolína 2000 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 2.600 8.700 0.000 11.300 1.100 6.200 2.000 5.300 2.300 7.600 0.000 9.900 2.700 6.950 0.000 9.650 36.150
21. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 3.000 8.400 0.000 11.400 1.900 5.400 0.000 7.300 2.700 5.450 0.000 8.150 2.500 6.800 0.000 9.300 36.150
23. Gerčáková Hana 2002 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 2.400 8.750 0.000 11.150 1.100 7.450 2.000 6.550 2.300 5.250 0.000 7.550 2.500 8.200 0.000 10.700 35.950
24. Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová 3.400 8.750 0.000 12.150 2.000 4.050 0.000 6.050 2.500 5.850 0.000 8.350 3.200 5.900 0.100 9.000 35.550
25. Švarcová Tina 2002 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.450 0.000 10.850 1.800 6.750 0.000 8.550 2.000 6.350 0.000 8.350 1.700 5.750 0.000 7.450 35.200
26. Chrastinová Martina 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.350 0.000 11.350 1.100 6.500 2.000 5.600 2.600 5.450 0.000 8.050 2.500 6.900 0.000 9.400 34.400
27. Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.400 8.050 0.000 10.450 1.800 3.800 2.000 3.600 2.200 7.550 0.000 9.750 2.400 6.650 0.000 9.050 32.850
28. Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 8.000 0.000 11.000 1.900 5.600 0.000 7.500 2.600 2.250 0.000 4.850 3.000 6.400 0.000 9.400 32.750
29. Andělová Soňa 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.800 0.000 11.800 1.900 7.150 0.000 9.050 2.100 6.250 0.000 8.350 0.000 0.000 0.000 0.000 29.200
30. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.750 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 9.250

zpět na detail závodu