Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Závod OH nadějí

 3.11.-5.11.2016
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

Women's Individual

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Padurariu Anne-Marie 2002 CAN 5.000 9.450 0.000 14.450 5.800 8.300 0.000 14.100 6.400 8.200 0.000 14.600 5.600 8.400 0.000 14.000 57.150
2. Morgan Amelie 2003 GBR 5.000 9.450 0.000 14.450 4.900 8.400 0.000 13.300 5.300 8.450 0.000 13.750 5.300 8.300 0.000 13.600 55.100
3. Chrobok Hannah Jade 2001 CAN 5.300 8.350 0.000 13.650 5.300 7.950 0.000 13.250 5.900 7.700 0.000 13.600 5.500 8.300 0.000 13.800 54.300
4. Jurca Victoria 2002 CAN 5.200 8.850 0.000 14.050 5.400 7.500 0.000 12.900 5.600 7.650 0.000 13.250 5.600 7.850 0.300 13.150 53.350
5. Marois Sophie 2001 CAN 5.000 9.450 0.000 14.450 4.800 8.150 0.000 12.950 5.100 7.550 0.000 12.650 5.300 7.500 0.000 12.800 52.850
6. De Jong Haley 2001 CAN 5.000 9.100 0.000 14.100 5.300 6.500 0.000 11.800 5.200 8.000 0.000 13.200 5.500 7.850 0.000 13.350 52.450
7. James Taeja 2002 GBR 5.000 9.050 0.000 14.050 4.800 7.300 0.000 12.100 5.300 7.350 0.000 12.650 5.200 7.200 0.000 12.400 51.200
8. Vella Wright Jade 2001 AUS 4.000 9.000 0.000 13.000 5.500 7.850 0.000 13.350 5.500 5.850 0.000 11.350 5.400 7.850 0.000 13.250 50.950
9. Simmons Zoe 2002 GBR 5.000 8.550 0.000 13.550 4.200 7.900 0.000 12.100 4.800 6.900 0.000 11.700 5.200 8.350 0.000 13.550 50.900
10. Měrková Vendula 2001 CZE 1 4.200 8.900 0.000 13.100 5.000 7.500 0.000 12.500 5.400 7.900 0.000 13.300 4.700 7.350 0.300 11.750 50.650
11. Bunce Chiara 2002 GBR 5.000 8.550 0.100 13.450 4.700 8.000 0.000 12.700 5.000 6.750 0.100 11.650 4.900 7.900 0.000 12.800 50.600
12. Ponížilová Domini 2002 CZE 1 4.600 9.050 0.000 13.650 4.400 6.850 0.000 11.250 5.100 7.600 0.000 12.700 4.900 7.900 0.000 12.800 50.400
13. Jakab Noemi 2001 HUN 4.200 8.850 0.000 13.050 5.100 6.100 0.000 11.200 4.700 7.500 0.100 12.100 5.000 8.350 0.000 13.350 49.700
14. Měrková Adéla 2001 CZE 1 4.000 8.900 0.000 12.900 5.200 7.150 0.000 12.350 5.200 5.900 0.000 11.100 4.900 8.350 0.000 13.250 49.600
15. Péter Sára 2002 HUN 5.000 9.150 0.000 14.150 4.600 7.050 0.000 11.650 4.800 6.900 0.000 11.700 5.100 7.000 0.100 12.000 49.500
16. Feher Nora 2002 HUN 4.400 9.000 0.000 13.400 5.400 6.500 0.000 11.900 5.400 6.000 0.000 11.400 5.200 7.450 0.000 12.650 49.350
17. Jiříková Lucie 2001 CZE 1 4.600 9.250 0.000 13.850 4.900 6.900 0.000 11.800 4.900 5.200 0.100 10.000 5.200 8.000 0.000 13.200 48.850
18. Medved Regina 2003 HUN 4.200 8.600 0.000 12.800 5.000 5.450 0.000 10.450 4.700 8.300 0.000 13.000 4.900 7.400 0.000 12.300 48.550
19. Bácskai Csenge 2003 HUN 4.200 8.700 0.000 12.900 4.900 5.200 0.000 10.100 5.000 7.550 0.000 12.550 5.200 7.600 0.000 12.800 48.350
20. Brown Romi 2002 AUS 4.400 9.250 0.000 13.650 3.900 7.450 0.000 11.350 4.100 6.850 0.100 10.850 5.100 7.000 0.300 11.800 47.650
21. Hálová Sabina 2002 CZE 2 4.400 8.950 0.000 13.350 4.900 5.850 0.000 10.750 5.300 6.500 0.000 11.800 4.000 7.500 0.000 11.500 47.400
22. Montgomery Caitlyn 2001 AUS 4.000 8.100 0.000 12.100 4.200 7.050 0.000 11.250 5.200 6.800 0.000 12.000 5.000 6.650 0.000 11.650 47.000
23. Hnilicová Jasmína 2003 CZE 1 4.200 8.850 0.100 12.950 2.500 7.500 0.000 10.000 4.900 7.050 0.100 11.850 4.800 7.400 0.100 12.100 46.900
24. Fiřtová Eliška 2002 CZE 2 4.200 8.500 0.000 12.700 4.600 7.000 0.000 11.600 4.800 5.850 0.000 10.650 4.700 7.000 0.000 11.700 46.650
25. Erichsen Julie Dicko 2001 NOR 4.200 8.600 0.000 12.800 2.800 7.950 0.000 10.750 4.900 5.300 0.000 10.200 5.100 7.500 0.000 12.600 46.350
26. Dronia Patrycja 2001 POL 4.400 8.900 0.000 13.300 3.800 5.600 0.000 9.400 5.600 5.600 0.100 11.100 4.800 7.350 0.000 12.150 45.950
27. Murray Gabriela 2001 JAR 4.200 8.600 0.000 12.800 4.000 5.850 0.000 9.850 5.100 5.600 0.000 10.700 4.800 7.750 0.000 12.550 45.900
28. Luka Oliwia 2002 POL 4.000 8.700 0.000 12.700 4.200 6.150 0.000 10.350 4.700 6.100 0.000 10.800 4.700 7.250 0.200 11.750 45.600
29. Davidsen Sara 2002 NOR 4.200 8.750 0.000 12.950 1.700 7.750 0.000 9.450 5.000 6.000 0.000 11.000 4.800 6.600 0.000 11.400 44.800
30. Brabcová Kristýna 2002 CZE 1 4.400 8.800 0.000 13.200 4.100 5.800 0.000 9.900 5.100 4.950 0.000 10.050 5.100 6.600 0.100 11.600 44.750
31. Trávníčková Barb 2003 CZE 2 4.200 8.300 0.000 12.500 3.200 6.350 0.000 9.550 4.300 6.850 0.000 11.150 4.100 7.300 0.100 11.300 44.500
32. Sikora Barbara 2002 POL 4.000 8.800 0.000 12.800 4.100 6.350 0.000 10.450 4.500 5.350 0.000 9.850 4.700 6.200 0.000 10.900 44.000
33. Schneiderová Barbor 2001 CZE 2 4.200 8.200 0.100 12.300 2.700 5.600 0.000 8.300 4.500 6.250 0.000 10.750 4.300 7.650 0.000 11.950 43.300
34. Bessit Tamsyn 2003 JAR 4.000 8.150 0.100 12.050 3.700 4.750 0.000 8.450 4.500 7.400 0.000 11.900 3.500 7.350 0.000 10.850 43.250
35. Zvirblyte Agne 2002 NOR 4.000 8.650 0.000 12.650 1.300 7.900 0.000 9.200 4.700 5.850 0.000 10.550 2.800 7.800 0.000 10.600 43.000
36. Klaková Natálie 2003 CZE 2 4.000 8.450 0.100 12.350 2.600 6.500 0.000 9.100 4.500 5.850 0.100 10.250 4.100 6.950 0.000 11.050 42.750
37. Moravcová Kristina 2003 CZE 4.000 8.600 0.100 12.500 1.700 6.950 0.000 8.650 4.700 4.500 0.000 9.200 4.400 7.250 0.000 11.650 42.000
38. Irgens Nora 2002 NOR 4.000 8.200 0.000 12.200 1.600 5.700 0.000 7.300 3.900 5.200 0.000 9.100 3.700 6.750 0.000 10.450 39.050
39. Bevan Latalia 2001 GBR 0.000 0.000 0.000 0.000 5.200 7.250 0.000 12.450 5.400 6.850 0.000 12.250 5.100 7.950 0.000 13.050 37.750
39. Williams Scarlett 2003 GBR 4.400 9.300 0.000 13.700 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 7.700 0.000 12.000 4.800 7.850 0.600 12.050 37.750
41. Jelínková Kateřin 2001 CZE 2 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 6.550 0.000 10.250 4.500 6.300 0.100 10.700 4.400 7.900 0.100 12.200 33.150

zpět na detail závodu