Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice mužů jednotlivců a družstev

 4.6.2016
 pořadatel: Třinec

nejmladší žáci jednotlivci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Jan Kusák 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 3.600 9.430 0.000 13.033 1.200 9.370 0.000 10.567 1.900 9.600 0.000 11.500 2.000 9.170 0.000 11.167 3.200 9.150 0.000 12.350 0.600 9.500 0.000 10.100 68.717
2. Kryštof Unger 2007 SK Hradčany Otava 3.800 8.800 0.000 12.600 1.200 9.570 0.000 10.767 2.000 9.230 0.000 11.233 2.000 8.730 0.000 10.733 3.200 9.050 0.000 12.250 0.600 9.350 0.000 9.950 67.533
3. Sebastián Prokop 2007 SK Hradčany Otava 3.600 9.330 0.000 12.933 1.200 9.370 0.000 10.567 1.900 9.400 0.000 11.300 2.400 8.930 0.000 11.333 2.600 8.300 0.000 10.900 0.600 9.150 0.000 9.750 66.783
4. Jakub Šmolík 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 2.600 9.330 0.000 11.933 1.200 9.030 0.000 10.233 1.800 9.470 0.000 11.267 2.000 8.970 0.000 10.967 1.500 9.200 0.000 10.700 0.600 9.300 0.000 9.900 65.000
5. Josef Lutovský 2007 SK Hradčany Otava 3.600 9.430 0.000 13.033 0.600 9.500 0.000 10.100 1.800 9.370 0.000 11.167 2.000 8.230 0.000 10.233 2.500 8.900 0.000 11.400 0.600 8.450 0.000 9.050 64.983
6. Radek Pecha 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 2.800 8.570 0.000 11.367 0.000 9.300 0.000 9.300 1.800 9.170 0.000 10.967 2.000 9.230 0.000 11.233 2.600 8.700 0.000 11.300 0.600 9.150 0.000 9.750 63.917
7. Stanislav Procházka 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 2.800 9.070 0.000 11.867 0.600 9.600 0.000 10.200 1.200 9.400 0.000 10.600 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.450 0.000 10.450 0.600 9.350 0.000 9.950 63.667
8. Jonáš Vaculík 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.500 8.800 0.000 11.300 1.200 8.670 0.000 9.867 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.500 0.000 10.500 2.400 8.250 0.000 10.650 0.600 9.400 0.000 10.000 63.017
9. Gabriel Chod 2007 SK Hradčany Novák 3.100 9.130 0.000 12.233 1.300 8.270 0.000 9.567 1.300 9.230 0.000 10.533 2.000 8.500 0.000 10.500 1.800 8.400 0.000 10.200 0.600 9.100 0.000 9.700 62.733
10. Sebastian Klimeš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.600 9.370 0.000 11.967 1.200 7.900 0.000 9.100 1.300 9.300 0.000 10.600 2.000 8.730 0.000 10.733 2.400 7.900 0.000 10.300 0.600 9.050 0.000 9.650 62.350
11. Marek Šik 2009 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik 2.500 9.270 0.000 11.767 0.000 8.530 0.000 8.533 1.900 9.000 0.000 10.900 2.000 8.630 0.000 10.633 1.900 8.200 0.000 10.100 0.000 8.900 0.000 8.900 60.833
12. Milan Jaroš 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.600 8.300 0.000 10.900 1.200 8.630 0.000 9.833 1.900 9.070 0.000 10.967 2.000 8.470 0.000 10.467 1.400 8.200 0.000 9.600 0.000 8.500 0.000 8.500 60.267
13. Martin Tichý 2007 TJ Doksy Jakša 2.400 8.700 0.300 10.800 0.600 8.530 0.000 9.133 1.900 8.600 0.000 10.500 2.000 8.230 0.000 10.233 1.800 8.250 0.000 10.050 1.200 7.850 0.000 9.050 59.766
14. Maxime Sebastien Bitout 2008 SK Hradčany Labonek Jarda 1.700 9.600 0.000 11.300 0.000 9.470 0.000 9.467 0.600 9.000 0.000 9.600 2.000 7.970 0.000 9.967 1.400 9.000 0.000 10.400 0.000 9.000 0.000 9.000 59.734
15. Matyáš Červinka 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 2.200 7.830 0.000 10.033 0.600 8.070 0.000 8.667 2.000 8.730 0.000 10.733 2.000 8.400 0.000 10.400 2.600 7.600 0.000 10.200 0.600 8.950 0.000 9.550 59.583
16. Filip Mach 2007 SK Hradčany Otava 3.000 9.000 0.000 12.000 0.600 9.000 0.000 9.600 0.600 9.100 0.000 9.700 2.000 8.330 0.000 10.333 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.600 0.000 8.600 59.433
17. Tomáš Vejsada 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.700 8.800 0.000 11.500 0.600 8.970 0.000 9.567 1.300 9.000 0.000 10.300 2.000 7.530 0.000 9.533 1.800 8.100 0.000 9.900 0.000 8.350 0.000 8.350 59.150
18. David Koudelka 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 2.000 9.170 0.000 11.167 0.600 8.870 0.000 9.467 0.600 9.000 0.000 9.600 2.000 8.400 0.000 10.400 1.200 8.250 0.000 9.450 0.600 8.400 0.000 9.000 59.084
19. Jakub Mezuliánek 2007 TJ Prostějov Hemerka 3.300 9.300 0.000 12.600 0.000 8.300 0.000 8.300 1.300 8.600 0.000 9.900 2.000 8.730 0.000 10.733 0.800 7.600 0.000 8.400 0.600 8.550 0.000 9.150 59.083
20. Bailey Kai Monteiro 2008 SK Hradčany Bomer 2.400 7.970 0.000 10.367 0.000 9.400 0.000 9.400 1.200 9.000 0.000 10.200 2.000 8.430 0.000 10.433 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.950 0.000 8.950 58.950
21. Filip Kyselka 2007 SK Hradčany Novák 2.500 8.230 0.000 10.733 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 9.130 0.000 10.333 2.000 7.770 0.000 9.767 1.200 8.450 0.000 9.650 0.000 8.850 0.000 8.850 58.533
22. Matthew Hockaday 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 1.900 9.100 0.000 11.000 0.600 9.000 0.000 9.600 1.200 9.100 0.000 10.300 2.000 8.330 0.000 10.333 1.200 8.200 0.000 9.400 0.000 7.600 0.000 7.600 58.233
23. Roman Zachrla 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 1.400 8.830 0.000 10.233 0.600 9.370 0.000 9.967 1.200 9.000 0.000 10.200 2.000 8.370 0.000 10.367 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.500 0.000 8.500 58.017
24. Tomáš Bureš 2007 GYMPRA Konečný 2.800 6.470 0.000 9.267 0.600 9.200 0.000 9.800 1.200 9.030 0.000 10.233 2.000 8.170 0.000 10.167 1.200 8.400 0.000 9.600 0.600 8.300 0.000 8.900 57.967
25. Eduard Kotáb 2007 SK Hradčany Novák 2.500 8.470 0.000 10.967 0.000 9.200 0.000 9.200 1.200 8.700 0.000 9.900 2.000 8.270 0.000 10.267 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.400 0.000 8.400 57.884
26. Vít Holický 2007 Gymnastika Liberec Bradáč/Kučera 3.000 9.400 0.000 12.400 0.000 8.400 0.000 8.400 1.200 8.730 0.000 9.933 2.000 7.600 0.000 9.600 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 8.800 0.000 8.800 57.833
27. Jan Klečacký 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.500 8.630 0.000 11.133 0.000 9.130 0.000 9.133 1.200 9.000 0.000 10.200 2.000 8.170 0.000 10.167 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.350 0.000 8.350 57.783
28. Matouš Nevrkla 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 1.900 9.030 0.100 10.833 0.600 8.730 0.000 9.333 0.600 8.230 0.000 8.833 2.000 8.400 0.000 10.400 1.200 8.100 0.000 9.300 0.600 8.450 0.000 9.050 57.749
29. David Houra 2007 GYMPRA Konečný 3.000 8.730 0.000 11.733 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 8.730 0.000 9.333 2.000 7.870 0.000 9.867 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.500 0.000 8.500 57.633
30. Sebastián Knight 2009 SK Hradčany Labonek 1.200 9.000 0.000 10.200 0.000 8.570 0.000 8.567 1.200 9.170 0.000 10.367 2.000 8.330 0.000 10.333 0.800 9.350 0.000 10.150 0.000 7.700 0.000 7.700 57.317
31. Matěj Trešl 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 1.800 9.400 0.000 11.200 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 9.000 0.000 9.000 2.000 8.330 0.000 10.333 1.200 7.750 0.000 8.950 0.000 8.900 0.000 8.900 57.216
32. Kryštof Ambrož 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.000 8.300 0.000 10.300 0.600 8.830 0.000 9.433 1.300 8.670 0.000 9.967 2.000 7.430 0.000 9.433 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.700 0.000 8.700 56.983
33. Adam Tomaschko 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 1.800 7.830 0.000 9.633 0.000 9.370 0.000 9.367 1.200 8.770 0.000 9.967 2.000 8.200 0.000 10.200 1.200 8.400 0.000 9.600 0.000 8.200 0.000 8.200 56.967
34. Lukáš Sauer 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 2.600 9.070 0.000 11.667 0.000 7.900 0.000 7.900 0.600 9.070 0.000 9.667 2.000 8.200 0.000 10.200 1.200 7.600 0.000 8.800 0.000 8.250 0.000 8.250 56.484
35. Lukáš Žitňan 2007 Gymnastika Liberec Drábek 1.800 9.100 0.000 10.900 0.600 8.270 0.000 8.867 0.600 8.100 0.000 8.700 2.000 8.430 0.000 10.433 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 56.350
36. Tomáš Erhart 2007 Merkur České Budějovice Erhart 1.900 8.700 0.000 10.600 0.600 8.870 0.000 9.467 1.300 8.030 0.000 9.333 2.000 7.730 0.000 9.733 1.200 7.500 0.000 8.700 0.600 7.900 0.000 8.500 56.333
37. Viktor Hampl 2007 GYMPRA Konečný 1.800 8.500 0.000 10.300 0.600 8.700 0.000 9.300 0.600 8.800 0.000 9.400 2.000 8.230 0.000 10.233 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.050 0.000 8.050 56.283
38. Lukáš Jeřábek 2007 Gymnastika Liberec Drábek 1.900 8.900 0.000 10.800 0.600 8.470 0.000 9.067 0.600 9.000 0.000 9.600 2.000 8.400 0.000 10.400 0.600 6.650 0.000 7.250 0.000 9.050 0.000 9.050 56.167
38. Jaroslav Bošek 2008 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik 2.500 8.600 0.000 11.100 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 8.500 0.000 9.100 2.000 8.670 0.000 10.667 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.400 56.167
40. Jiří Hůrka 2008 TJ Sokol Bučovice Vejmola 1.200 8.670 0.000 9.867 0.600 8.670 0.000 9.267 0.600 9.030 0.000 9.633 2.000 7.570 0.000 9.567 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.700 0.000 8.700 56.034
41. Ondřej Wollmann 2007 Gymnastika Liberec Drábek 1.800 8.630 0.000 10.433 0.600 8.400 0.000 9.000 1.200 8.070 0.000 9.267 2.000 8.100 0.000 10.100 0.600 8.450 0.000 9.050 0.000 7.800 0.000 7.800 55.650
42. Daniel Brom 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.600 8.270 0.000 10.867 0.000 8.730 0.000 8.733 1.200 8.830 0.000 10.033 2.000 7.830 0.000 9.833 0.600 7.100 0.000 7.700 0.000 8.300 0.000 8.300 55.466
43. Bartoloměj Neumann 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc 2.400 8.100 0.000 10.500 0.000 8.670 0.000 8.667 0.600 8.870 0.000 9.467 2.000 8.270 0.000 10.267 0.600 7.650 0.000 8.250 0.000 8.300 0.000 8.300 55.451
44. Jan Straka 2008 GYMPRA Konečný, Konečná 2.500 8.130 0.000 10.633 0.000 9.100 0.000 9.100 0.600 8.930 0.000 9.533 2.000 7.670 0.000 9.667 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 8.000 0.000 8.000 55.333
45. Filip Kovář 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko 1.900 8.470 0.000 10.367 0.000 8.200 0.000 8.200 0.600 8.630 0.000 9.233 2.000 7.970 0.000 9.967 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 8.600 0.000 8.600 55.317
46. Matěj Stavělík 2007 TJ Sokol Bučovice Vejmola, Nezdařil 1.200 9.000 0.000 10.200 0.000 8.870 0.000 8.867 0.600 8.830 0.000 9.433 2.000 7.300 0.000 9.300 0.600 8.250 0.000 8.850 0.000 8.550 0.000 8.550 55.200
47. Daniel Roškot 2008 SK Hradčany Bomer 1.800 7.630 0.000 9.433 0.000 9.030 0.000 9.033 0.600 8.100 0.000 8.700 2.000 7.870 0.000 9.867 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.600 0.000 8.600 54.783
48. Štěpán Šimůnek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 9.030 0.000 9.033 0.600 8.400 0.000 9.000 2.000 7.430 0.000 9.433 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 54.316
49. Daniel Janák 2008 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik 2.000 7.770 0.000 9.767 0.000 8.370 0.000 8.367 0.700 7.700 0.000 8.400 2.000 8.230 0.000 10.233 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.450 0.000 8.450 54.217
50. Marek Krátký 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 1.900 8.400 0.000 10.300 0.000 9.070 0.000 9.067 0.000 7.930 0.000 7.933 2.000 7.400 0.000 9.400 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 8.700 0.000 8.700 54.050
51. Šimon Holek 2007 Merkur České Budějovice Erhart 2.600 8.000 0.000 10.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.700 7.830 0.000 8.533 2.000 7.100 0.000 9.100 1.200 7.250 0.000 8.450 0.600 8.100 0.000 8.700 53.783
52. Ondřej Kubíček 2007 TJ Doksy Sameš 1.800 7.530 0.000 9.333 0.600 8.270 0.000 8.867 0.600 8.870 0.000 9.467 2.000 7.430 0.000 9.433 0.600 7.850 0.000 8.450 0.000 7.800 0.000 7.800 53.350
53. Antonín Kulhavý 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 1.200 9.130 0.000 10.333 0.000 8.630 0.000 8.633 0.600 8.670 0.000 9.267 1.000 7.730 0.000 8.733 0.600 7.950 0.000 8.550 0.000 7.700 0.000 7.700 53.216
54. Michal Šmíd 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 1.200 7.600 0.000 8.800 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 8.500 0.000 8.500 2.000 7.470 0.000 9.467 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 52.800
55. Matyáš Ludvík 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 1.300 8.530 0.000 9.833 0.000 7.730 0.000 7.733 0.000 9.030 0.000 9.033 2.000 8.200 0.000 10.200 0.600 7.350 0.000 7.950 0.000 8.000 0.000 8.000 52.749
56. Vít Konečný 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben 1.900 8.630 0.000 10.533 0.000 8.570 0.000 8.567 0.600 7.370 0.000 7.967 2.000 7.600 0.000 9.600 0.600 7.150 0.000 7.750 0.000 8.300 0.000 8.300 52.717
57. Daniel Kohout 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 1.900 8.270 0.000 10.167 0.000 8.270 0.000 8.267 0.600 8.400 0.000 9.000 2.000 7.600 0.000 9.600 0.600 7.300 0.000 7.900 0.000 7.700 0.000 7.700 52.634
58. Jakub Řípa 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 1.500 8.830 0.000 10.333 0.000 8.230 0.000 8.233 0.600 8.000 0.000 8.600 1.000 7.330 0.000 8.333 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.500 0.000 8.500 52.599
59. Karel Jakša 2007 TJ Doksy Jakša 1.800 7.630 0.000 9.433 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 8.300 0.000 8.900 2.000 7.370 0.000 9.367 0.600 7.600 0.000 8.200 0.000 7.550 0.000 7.550 52.350
60. Tomáš Hofbauer 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 1.900 8.430 0.000 10.333 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 8.730 0.000 8.733 1.000 7.030 0.000 8.033 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 8.050 0.000 8.050 52.316
61. Jakub Slovak 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 1.800 8.330 0.000 10.133 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.470 0.000 8.467 2.000 7.600 0.000 9.600 0.600 7.000 0.000 7.600 0.000 8.800 0.000 8.800 52.300
62. Matyáš Vimr 2008 TJ Sokol Rokycany Potomak 1.800 7.630 0.000 9.433 0.000 8.100 0.000 8.100 0.600 8.500 0.000 9.100 2.000 7.370 0.000 9.367 0.600 6.650 0.000 7.250 0.000 8.500 0.000 8.500 51.750
63. Vilém Borák 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 1.300 7.500 0.000 8.800 0.000 8.530 0.000 8.533 0.000 8.930 0.000 8.933 2.000 8.000 0.000 10.000 0.600 7.750 0.000 8.350 0.000 6.900 0.000 6.900 51.516
64. Filip Murka 2009 TJ Sokol Zlín Daněk 1.800 8.100 0.000 9.900 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.830 0.000 8.833 2.000 6.830 0.000 8.833 0.600 7.700 0.000 8.300 0.000 7.250 0.000 7.250 51.316
65. Petr Řípa 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 2.000 8.030 0.000 10.033 0.000 7.970 0.000 7.967 0.600 8.070 0.000 8.667 1.000 7.600 0.000 8.600 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 7.900 0.000 7.900 51.267
66. Samuel Spazier 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.600 9.270 0.000 9.867 0.000 8.470 0.000 8.467 0.000 8.730 0.000 8.733 1.000 7.330 0.000 8.333 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 7.750 1.000 6.750 50.750
67. Dominik Slad 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 1.200 8.200 0.000 9.400 0.000 7.330 0.000 7.333 0.600 7.930 0.000 8.533 2.000 7.330 0.000 9.333 0.600 6.850 0.000 7.450 0.000 8.550 0.000 8.550 50.599
68. Filip Jann 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.600 7.600 0.000 8.200 1.000 7.070 0.000 8.067 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.000 0.000 8.000 50.167
69. Antonín Tesař 2007 KSG SK Přerov Dohnalík, Dohnalíková 0.800 8.300 0.000 9.100 0.000 8.370 0.000 8.367 0.600 8.500 0.000 9.100 2.000 5.730 0.000 7.733 0.600 7.300 0.000 7.900 0.000 7.850 0.000 7.850 50.050
70. Richard Kudyn 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 1.200 8.400 0.000 9.600 0.000 7.770 0.000 7.767 0.000 7.700 0.000 7.700 1.000 7.870 0.000 8.867 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 7.650 0.000 7.650 49.984
71. Roman Brázda 2007 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 1.800 7.470 0.000 9.267 0.000 8.270 0.000 8.267 0.000 8.330 0.000 8.333 1.000 7.430 0.000 8.433 0.600 7.550 0.000 8.150 0.000 7.500 0.000 7.500 49.950
72. Jakub Koreš 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 2.500 7.200 0.000 9.700 0.000 7.330 0.000 7.333 0.000 7.900 0.000 7.900 2.000 8.000 0.000 10.000 0.600 6.850 0.000 7.450 0.000 7.400 0.000 7.400 49.783
73. Čeněk Donát 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 1.300 7.800 0.000 9.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.600 8.300 0.000 8.900 2.000 6.230 0.000 8.233 0.600 6.950 0.000 7.550 0.000 7.400 0.000 7.400 49.483
74. Martin Šedina 2008 TJ Sokol Kladno Podpěra T. Berka T. 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.170 0.000 8.167 0.000 9.000 0.000 9.000 1.000 7.870 0.000 8.867 0.600 7.100 5.000 2.700 0.000 8.750 0.000 8.750 46.484
75. Jindřich Bajtek 2008 KSG SK Přerov Dohnalík, Dohnalíková 1.200 7.900 0.000 9.100 0.000 8.130 0.000 8.133 0.000 8.470 0.000 8.467 2.000 6.970 0.000 8.967 0.600 7.400 5.000 3.000 0.000 7.800 0.000 7.800 45.467
76. David Hrobský 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.000 8.270 0.000 8.267 0.000 6.600 0.000 6.600 0.600 8.470 0.000 9.067 2.000 7.570 0.000 9.567 0.600 6.300 0.000 6.900 0.000 8.000 5.000 3.000 43.401
77. Ondřej Halaška 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko 1.800 8.430 0.000 10.233 0.000 8.070 0.000 8.067 0.000 8.000 0.000 8.000 2.000 7.630 0.000 9.633 0.000 10.000 10.000 0.000 0.000 7.100 0.000 7.100 43.033

zpět na detail závodu