Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 31.1.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice

Kladina- I. kat. 2008-2004

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Nicole Krutilová 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.300 9.150 0.000 12.450 12.450
2. Tereza Kinčlová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.800 0.000 12.000 12.000
3. Karin Bauerová 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.500 8.100 0.000 11.600 11.600
4. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.400 8.050 0.000 11.450 11.450
5. Mia Čadková 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.800 8.450 0.000 11.250 11.250
6. Lucie Maříková 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.300 7.900 0.000 11.200 11.200
7. Anna Sirůčková 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.500 7.450 0.000 10.950 10.950
8. Lenka Tikmanová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 7.700 0.000 10.700 10.700
8. Eva Pokorná 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.500 0.000 10.700 10.700
10. Nikola Kurfürstová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.300 7.300 0.000 10.600 10.600
11. Nicol Bartůšková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.300 7.250 0.000 10.550 10.550
12. Monika Horáková 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.800 7.650 0.000 10.450 10.450
13. Sylvie Zelenay 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 7.100 0.000 10.400 10.400
13. Adéla Kalinová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.700 7.700 0.000 10.400 10.400
15. Viktorie Vránová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 7.250 0.000 10.250 10.250
16. Katarína Hanzalíková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.800 7.350 0.000 10.150 10.150
17. Nicol Přenosilová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.200 6.900 0.000 10.100 10.100
18. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.300 7.750 0.000 10.050 10.050
19. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.800 6.500 0.000 9.300 9.300
19. Simona Zelenay 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 6.900 0.000 9.300 9.300
21. Anna Khrabrová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.100 5.900 0.000 9.000 9.000
22. Aneta Kreibichová 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 6.150 0.000 8.950 8.950

zpět na detail závodu