Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál P. Kouby SGŽ

 10.12.2016
 pořadatel: Gymcentrum
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špašková L., Haneflová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.733 0.000 13.733 28.233
2. Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.230 0.000 14.230 6.000 7.200 0.000 13.200 27.430
3. Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.260 0.000 13.260 6.000 7.433 0.000 13.433 26.693
4. Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.230 0.000 13.230 6.000 7.100 0.000 13.100 26.330
5. Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 6.267 0.000 12.267 25.967
6. Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.330 0.000 13.330 6.000 6.200 0.000 12.200 25.530
7. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.360 0.000 13.360 5.700 7.460 1.000 12.160 25.520
8. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 5.667 0.000 11.667 25.267
9. Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.860 0.000 12.860 6.000 6.367 0.000 12.367 25.227
10. Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Košnarová, Frajkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.530 0.000 13.530 5.700 6.960 1.000 11.660 25.190
11. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.740 0.000 12.740 6.000 6.167 0.000 12.167 24.907
12. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 5.660 0.000 11.160 6.000 7.567 0.000 13.567 24.727
13. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 5.567 0.000 11.567 24.367
14. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.860 0.000 11.860 6.000 5.933 0.000 11.933 23.793
15. Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.030 0.000 12.030 6.000 5.134 0.000 11.134 23.164
16. Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 6.060 0.000 11.560 6.000 4.767 0.000 10.767 22.327
17. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 4.630 0.000 10.130 6.000 5.900 0.000 11.900 22.030
18. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Košnarová, Frajkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 4.630 0.000 9.630 5.700 6.667 1.000 11.367 20.997
. Michalová Wenesa Marie 2010 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu