Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ

 3.12.-4.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Brno I

I. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Trávníčková Barb 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.200 8.400 0.000 12.600 2.900 8.400 0.000 11.300 4.600 7.950 0.000 12.550 3.900 7.800 0.000 11.700 48.150
2. Jelínková Kateřin 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.200 8.850 0.000 13.050 3.500 6.950 0.000 10.450 5.200 7.400 0.100 12.500 4.200 7.850 0.000 12.050 48.050
3. Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.150 0.000 12.350 3.500 6.850 0.000 10.350 4.000 7.000 0.100 10.900 3.800 7.200 0.000 11.000 44.600
4. Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 7.200 0.000 11.200 2.800 6.850 0.000 9.650 4.100 7.750 0.000 11.850 3.800 7.700 0.000 11.500 44.200
5. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.800 8.650 0.000 12.450 2.600 7.750 0.000 10.350 3.900 6.050 0.000 9.950 3.700 7.550 0.000 11.250 44.000
6. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.450 0.000 12.450 1.200 8.400 0.000 9.600 4.200 7.300 0.000 11.500 3.700 6.600 0.000 10.300 43.850
7. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.000 8.500 0.100 11.400 2.200 8.200 0.000 10.400 3.100 8.000 0.000 11.100 3.400 7.400 0.000 10.800 43.700
8. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 7.050 0.000 11.250 2.300 7.850 0.000 10.150 4.000 7.250 0.100 11.150 3.300 7.600 0.000 10.900 43.450
9. Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 8.750 0.000 12.950 1.200 7.600 0.000 8.800 3.300 6.500 0.000 9.800 3.600 7.900 0.000 11.500 43.050
10. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.250 0.000 12.450 1.300 7.950 0.000 9.250 4.200 6.600 0.000 10.800 3.500 6.650 0.000 10.150 42.650
11. Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 7.950 0.000 12.150 3.200 5.650 0.000 8.850 4.200 6.150 0.000 10.350 3.400 7.700 0.000 11.100 42.450
12. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.450 0.000 12.650 1.000 7.500 0.000 8.500 4.100 6.400 0.100 10.400 3.400 7.200 0.000 10.600 42.150
13. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 6.900 0.000 11.100 2.900 7.750 0.000 10.650 3.900 5.800 0.100 9.600 3.300 7.350 0.000 10.650 42.000
14. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.350 0.300 12.250 2.400 8.400 0.000 10.800 3.900 5.850 0.000 9.750 2.900 6.200 0.000 9.100 41.900
15. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 8.800 0.000 12.800 2.800 5.050 0.000 7.850 4.400 6.200 0.100 10.500 3.900 6.750 0.000 10.650 41.800
16. Bartuňková Karolí 2000 SG Liberec Vrchovecká 4.600 8.950 0.000 13.550 2.400 5.250 0.000 7.650 4.500 4.100 0.100 8.500 4.900 6.550 0.000 11.450 41.150
17. Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic 2.400 8.950 0.000 11.350 2.600 7.400 0.000 10.000 4.100 5.850 0.000 9.950 3.500 5.800 0.000 9.300 40.600
18. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 4.000 8.500 0.000 12.500 1.000 8.000 0.000 9.000 3.500 5.800 0.000 9.300 3.200 6.550 0.000 9.750 40.550
19. Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.250 0.000 10.650 1.300 7.250 0.000 8.550 2.600 7.700 0.000 10.300 3.300 6.900 0.000 10.200 39.700
20. Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová 3.000 8.650 0.000 11.650 1.200 5.000 0.000 6.200 3.100 6.650 0.000 9.750 3.000 7.000 0.000 10.000 37.600
21. Kaláčová Anna Kat 2003 TJ Sokol Zlín Eva Rajnochová 2.400 8.800 0.000 11.200 1.000 7.100 0.000 8.100 3.500 5.750 0.000 9.250 3.300 5.650 0.000 8.950 37.500
22. Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská 4.200 8.250 0.000 12.450 1.800 5.800 0.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 5.950 0.000 9.650 29.700
23. Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák 2.400 8.500 0.000 10.900 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.800 0.000 8.800 3.700 6.200 0.000 9.900 29.600
24. Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.200 8.900 0.000 13.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 6.950 0.000 11.050 24.150
25. Masopustová Kateři 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 7.700 0.000 8.700 2.700 7.550 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 18.950
26. Chalupová Natálie 1997 TJ Sokol Kampa Řehořová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 6.250 0.000 10.450 0.000 0.000 0.000 0.000 10.450

zpět na detail závodu