Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - GK Vítkovice Cup

 15.10.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

2.kat - kadetky - nominace OHC

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.000 9.200 0.000 13.200 5.300 7.600 0.000 12.900 5.200 8.550 0.100 13.650 5.000 8.700 0.000 13.700 53.450
2. Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.200 9.100 0.000 13.300 5.100 7.250 0.000 12.350 5.100 8.150 0.000 13.250 4.900 8.650 0.000 13.550 52.450
3. Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.600 9.300 0.000 13.900 4.900 6.850 0.000 11.750 5.100 6.900 0.100 11.900 5.200 8.150 0.000 13.350 50.900
4. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová 4.600 9.050 0.000 13.650 4.500 7.100 0.000 11.600 5.100 7.100 0.100 12.100 4.900 7.950 0.000 12.850 50.200
5. Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 4.000 9.100 0.000 13.100 5.100 7.100 0.000 12.200 5.200 5.800 0.000 11.000 5.100 8.000 0.000 13.100 49.400
6. Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 9.050 0.000 13.250 2.500 7.550 0.000 10.050 5.100 7.150 0.100 12.150 4.800 7.850 0.000 12.650 48.100
7. Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková 4.200 8.650 0.000 12.850 3.800 8.000 0.000 11.800 5.200 5.050 0.000 10.250 4.200 8.250 0.000 12.450 47.350
8. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.700 0.000 12.900 4.100 6.650 0.000 10.750 4.600 6.850 0.000 11.450 4.400 7.750 0.000 12.150 47.250
9. Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.200 8.750 0.000 12.950 3.200 7.000 0.000 10.200 4.500 6.950 0.100 11.350 4.100 8.250 0.000 12.350 46.850
10. Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.200 8.600 0.000 12.800 2.300 7.550 0.000 9.850 4.500 7.600 0.000 12.100 4.300 7.750 0.000 12.050 46.800
11. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 8.550 0.000 12.550 3.200 7.400 0.000 10.600 3.900 7.700 0.100 11.500 4.000 7.750 0.000 11.750 46.400
12. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 5.500 0.000 9.500 4.600 7.500 0.000 12.100 4.400 6.950 0.000 11.350 45.800
13. Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.800 8.850 0.000 12.650 1.200 7.950 0.000 9.150 4.700 7.650 0.000 12.350 4.400 7.200 0.000 11.600 45.750
14. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 4.200 8.750 0.000 12.950 3.300 6.350 0.000 9.650 4.200 7.100 0.000 11.300 3.900 7.800 0.000 11.700 45.600
15. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.850 0.000 12.850 1.400 8.150 0.000 9.550 4.700 6.450 0.100 11.050 3.900 8.100 0.000 12.000 45.450
16. Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.500 0.000 12.700 3.200 6.000 0.000 9.200 4.000 5.900 0.000 9.900 4.000 8.250 0.000 12.250 44.050
17. Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 6.200 0.000 10.200 2.800 6.300 0.000 9.100 4.100 6.900 0.100 10.900 4.100 7.650 0.000 11.750 41.950
18. Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.950 0.000 11.350 2.000 7.200 0.000 9.200 4.300 5.300 0.000 9.600 3.600 6.550 0.000 10.150 40.300

zpět na detail závodu