Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Liga družstev žen

 6.12.2014
Stáhnout výsledky

extraliga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kányai Anna-Mária 1998 TJ Sokol Brno I Janečková 4.400 9.000 0.000 13.400 5.500 8.150 0.000 13.650 5.700 8.450 0.000 14.150 5.200 8.450 0.000 13.650 54.850
2. Morera Giorgia 1998 ITA Mauro di Rienzo 4.400 9.250 0.000 13.650 5.100 7.650 0.000 12.750 5.400 8.400 0.000 13.800 5.300 7.600 0.000 12.900 53.100
3. Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 5.000 9.400 0.000 14.400 4.200 7.250 0.000 11.450 5.500 7.450 0.000 12.950 4.900 8.300 0.000 13.200 52.000
4. Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 4.200 8.650 0.000 12.850 3.600 7.400 0.000 11.000 5.000 8.200 0.100 13.100 4.200 8.550 0.000 12.750 49.700
5. Cenková Veronika 1999 TJ Sokol Mor. Ostrava I Drtílková 4.400 8.900 0.000 13.300 3.600 8.050 0.000 11.650 5.100 7.700 0.000 12.800 4.900 6.900 0.300 11.500 49.250
6. Jiříková Lucie 2001 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 4.400 9.150 0.000 13.550 3.000 7.450 0.000 10.450 4.300 7.900 0.100 12.100 4.700 7.700 0.000 12.400 48.500
7. Fišerová Barbora 2000 TJ Sokol Kampa Dvořáková 4.400 9.300 0.000 13.700 3.600 5.800 0.000 9.400 4.900 7.100 0.100 11.900 4.700 8.450 0.000 13.150 48.150
8. Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková 4.200 9.000 0.000 13.200 3.500 7.650 0.000 11.150 4.800 6.850 0.000 11.650 4.600 7.000 0.000 11.600 47.600
9. Ochynská Tereza 1997 TJ Sokol Mor. Ostrava I Drtílková 4.400 9.250 0.000 13.650 4.600 7.550 0.000 12.150 3.900 6.500 0.000 10.400 4.800 6.800 0.300 11.300 47.500
10. Meixner Christine 1995 ITV Innsbruck Krejčí 4.200 8.600 0.000 12.800 1.900 8.200 0.000 10.100 4.600 7.600 0.000 12.200 4.300 6.950 0.000 11.250 46.350
10. Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 4.200 8.900 0.000 13.100 4.700 5.950 0.000 10.650 4.800 6.400 0.000 11.200 4.500 6.900 0.000 11.400 46.350
12. Mader Jasmin 1998 ITV Innsbruck Krejčí, Koudela 5.000 9.050 0.100 13.950 3.600 5.650 0.000 9.250 5.300 6.250 0.000 11.550 5.000 6.750 0.300 11.450 46.200
13. Stabinger Jessica 1998 ITV Innsbruck Krejčí 4.000 8.950 0.000 12.950 4.700 6.100 0.000 10.800 4.600 4.150 0.000 8.750 5.000 7.050 0.000 12.050 44.550
14. Orságová Kateřina 2000 TJ Sokol Mor. Ostrava I Drtílková 4.000 8.900 0.000 12.900 2.300 6.350 0.000 8.650 4.300 6.250 0.000 10.550 4.400 7.200 0.000 11.600 43.700
15. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.200 8.250 0.000 12.450 2.000 6.900 0.000 8.900 3.800 7.350 0.000 11.150 4.500 6.550 0.000 11.050 43.550
16. Ringerová Viktorie 2000 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.200 8.350 0.000 12.550 1.600 7.450 0.000 9.050 4.700 6.200 0.000 10.900 3.400 7.350 0.000 10.750 43.250
17. Chromá Tereza 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.600 8.650 0.000 11.250 2.400 6.100 0.000 8.500 3.700 7.800 0.000 11.500 3.700 7.250 0.000 10.950 42.200
18. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.250 0.000 12.250 3.200 3.600 0.000 6.800 4.900 6.750 0.000 11.650 3.600 7.350 0.000 10.950 41.650
19. Riantová Barbora 2003 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 7.850 0.000 11.850 3.300 4.900 0.000 8.200 4.000 5.850 0.000 9.850 3.800 7.150 0.000 10.950 40.850
20. Šikulová Jana 1988 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 4.400 9.500 0.000 13.900 4.200 8.250 0.000 12.450 0.000 0.000 0.000 0.000 4.400 7.200 0.000 11.600 37.950
21. Jáňová Alice 1994 TJ Sokol Brno I Janečková, Vlková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 7.950 0.000 12.150 0.000 0.000 0.000 0.000 12.150

zpět na detail závodu