Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR (VS)

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen prostná Celkem
1. Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Rejnartovi, Cardová 8.000 8.400 0.000 16.400 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 10.000 0.000 16.000 65.750
2. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 7.500 7.650 0.000 15.150 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.150 0.000 15.150 65.100
3. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 8.000 7.300 0.000 15.300 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.200 0.000 15.200 64.350
4. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 8.000 7.100 0.000 15.100 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.650 0.000 15.650 63.050
5. Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 8.000 7.850 0.000 15.850 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.750 0.000 15.750 62.950
6. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 7.500 7.350 0.000 14.850 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.550 0.000 15.550 62.750
7. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 8.000 7.850 0.000 15.850 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.300 0.000 15.300 62.550
8. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 8.000 7.900 0.000 15.900 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.450 0.000 15.450 62.500
9. Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 8.000 7.900 0.000 15.900 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.800 0.000 14.800 62.300
10. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 8.000 7.200 0.000 15.200 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 62.150
11. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 8.000 7.800 0.000 15.800 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 62.050
12. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 8.000 7.950 0.000 15.950 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.400 0.000 15.400 61.950
13. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 8.000 7.550 0.000 15.550 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.100 0.000 15.100 61.700
14. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 8.000 8.450 0.000 16.450 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.800 0.000 14.800 61.650
15. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 8.000 8.000 0.000 16.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.400 0.000 15.400 61.500
16. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 8.000 8.500 0.000 16.500 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.800 0.000 15.800 61.400
17. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 7.500 6.900 0.000 14.400 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.300 0.000 15.300 60.750
17. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 7.500 7.750 0.000 15.250 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 60.750
19. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 8.000 7.350 0.000 15.350 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.100 0.000 15.100 60.450
20. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 8.000 8.150 0.000 16.150 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.200 0.000 15.200 60.350
21. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina 8.000 7.100 0.000 15.100 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.850 0.000 14.850 60.150
22. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 8.000 7.200 0.000 15.200 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.400 0.000 15.400 59.950
23. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 8.000 6.450 0.000 14.450 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.250 0.000 15.250 59.700
24. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 7.200 7.450 0.000 14.650 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.650 0.000 15.650 59.650
24. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 8.000 5.950 0.000 13.950 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.150 0.000 15.150 59.650
26. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 8.000 7.300 0.000 15.300 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 59.300
27. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 7.500 6.900 0.000 14.400 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.950 0.000 14.950 59.250
28. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 7.500 6.600 0.000 14.100 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.750 0.000 14.750 59.100
29. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 8.000 6.900 0.000 14.900 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.850 0.000 14.850 58.800
30. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 7.000 6.400 0.000 13.400 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 58.700
31. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 8.000 8.100 0.000 16.100 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.450 0.000 15.450 58.600
32. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 8.000 6.100 0.000 14.100 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.600 0.000 14.600 58.500
33. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 8.000 7.050 0.000 15.050 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.950 0.000 14.950 58.450
34. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 8.000 6.850 0.000 14.850 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.400 0.000 14.400 58.300
35. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 8.500 7.000 0.000 15.500 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.650 0.000 14.650 58.150
36. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov kolektiv treneru 8.000 7.900 0.000 15.900 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.050 0.000 15.050 58.050
37. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 7.500 6.050 0.000 13.550 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.450 0.000 15.450 58.000
37. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 7.500 7.200 0.000 14.700 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.950 0.000 14.950 58.000
37. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 8.000 6.750 0.000 14.750 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.250 0.000 15.250 58.000
37. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 8.000 7.300 0.000 15.300 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 9.100 0.000 15.100 58.000
41. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 8.000 7.250 0.000 15.250 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.700 0.000 14.700 57.700
42. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.500 7.050 0.000 13.550 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.950 0.000 13.950 57.450
43. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 7.500 7.250 0.000 14.750 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.900 0.000 14.900 56.900
44. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 7.500 6.900 0.000 14.400 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.600 0.000 14.600 56.850
45. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 7.500 6.000 0.000 13.500 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.500 0.000 14.500 56.450
46. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 7.500 7.100 0.000 14.600 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.500 0.000 14.500 56.200
47. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.700 6.350 0.000 13.050 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.750 0.000 14.750 55.150
48. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov kolektiv treneru 7.500 7.250 0.000 14.750 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.550 0.000 14.550 54.850

zpět na detail závodu