Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR (VS)

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava

Žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 9.600 0.000 12.400 2.300 8.300 0.000 10.600 3.500 8.050 0.000 11.550 3.500 8.350 0.000 11.850 46.400
2. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 9.600 0.000 12.400 2.500 8.200 0.000 10.700 3.500 8.050 0.000 11.550 3.500 7.750 0.000 11.250 45.900
3. Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.000 9.800 0.000 11.800 2.900 7.750 0.000 10.650 3.500 7.450 0.000 10.950 3.400 8.050 0.000 11.450 44.850
4. Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.000 9.700 0.000 11.700 2.500 7.900 0.000 10.400 3.300 7.700 0.000 11.000 3.400 8.250 0.000 11.650 44.750
5. Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova 2.000 9.850 0.000 11.850 2.200 7.500 0.000 9.700 3.300 7.900 0.000 11.200 3.100 7.750 0.000 10.850 43.600
6. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.800 7.500 0.000 10.300 3.600 7.500 0.100 11.000 3.300 7.650 0.000 10.950 43.350
6. Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 8.500 0.100 11.200 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 7.350 0.000 10.350 3.300 7.900 0.000 11.200 43.350
8. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.900 8.000 0.000 10.900 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 6.850 0.000 9.850 43.100
9. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 9.250 0.000 11.650 2.800 6.750 0.000 9.550 3.400 6.950 0.000 10.350 3.400 8.050 0.000 11.450 43.000
10. Zvěřinová Emma 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Zvěřinová 2.000 9.400 0.000 11.400 2.400 7.750 0.000 10.150 3.500 6.450 0.000 9.950 3.700 7.500 0.000 11.200 42.700
11. Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.000 9.750 0.000 11.750 2.400 7.000 0.000 9.400 3.300 7.050 0.000 10.350 3.100 7.750 0.000 10.850 42.350
12. Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.200 7.200 0.000 9.400 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 8.250 0.000 11.250 42.100
13. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková 2.800 8.500 0.000 11.300 2.300 7.050 0.000 9.350 3.200 7.700 0.000 10.900 3.100 7.350 0.000 10.450 42.000
14. Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.000 9.550 0.000 11.550 2.200 7.100 0.000 9.300 3.000 7.500 0.000 10.500 2.800 7.650 0.000 10.450 41.800
15. Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.800 7.000 0.000 9.800 3.400 6.900 0.000 10.300 3.400 7.400 0.000 10.800 41.750
16. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 3.000 8.500 0.000 11.500 2.400 7.700 0.000 10.100 3.200 6.900 0.000 10.100 3.100 6.700 0.000 9.800 41.500
17. Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 2.000 9.250 0.000 11.250 2.900 6.350 0.000 9.250 3.300 7.150 0.000 10.450 3.200 7.250 0.000 10.450 41.400
18. Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.700 0.000 11.500 2.300 7.350 0.000 9.650 3.300 6.300 0.000 9.600 3.200 7.350 0.000 10.550 41.300
18. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.300 7.850 0.000 10.150 3.200 7.050 0.000 10.250 3.100 7.150 0.000 10.250 41.300
20. Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 8.350 0.000 11.150 2.200 6.900 0.000 9.100 3.000 6.950 0.000 9.950 3.200 7.750 0.000 10.950 41.150
21. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 6.550 0.000 8.750 3.200 7.900 0.000 11.100 3.100 7.300 0.000 10.400 40.750
22. Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 6.700 0.000 8.900 2.500 7.900 0.000 10.400 2.800 7.150 0.000 9.950 40.250
23. Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová 2.000 9.800 0.000 11.800 2.200 6.700 0.000 8.900 2.900 6.500 0.000 9.400 3.000 6.950 0.000 9.950 40.050
24. Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.950 0.000 11.750 2.800 6.150 0.000 8.950 3.400 6.650 0.000 10.050 1.900 7.300 0.000 9.200 39.950
25. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.300 7.450 0.000 9.750 3.300 6.200 0.000 9.500 3.200 7.050 0.000 10.250 39.650
25. Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.500 0.000 11.300 2.300 6.600 0.000 8.900 3.400 6.300 0.000 9.700 2.600 7.150 0.000 9.750 39.650
27. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.000 9.400 0.000 11.400 2.800 5.350 0.000 8.150 2.700 6.800 0.000 9.500 3.100 7.350 0.000 10.450 39.500
28. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.850 0.000 11.650 2.300 6.400 0.000 8.700 3.300 6.400 0.000 9.700 3.300 6.100 0.000 9.400 39.450
29. Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 7.450 0.000 9.650 3.300 5.400 0.000 8.700 3.000 7.050 0.000 10.050 39.400
29. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.800 0.000 11.600 2.300 7.200 0.000 9.500 2.500 5.650 0.000 8.150 3.300 6.850 0.000 10.150 39.400
31. Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 2.000 8.350 0.000 10.350 2.200 6.450 0.000 8.650 2.900 7.400 0.000 10.300 2.900 6.900 0.000 9.800 39.100
32. Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 6.000 0.000 8.200 3.200 6.950 0.000 10.150 3.100 6.900 0.000 10.000 38.850
33. Šiková Barbora 2006 T.J. Sokol Domažlice Šik 2.000 8.400 0.000 10.400 2.300 6.350 0.000 8.650 3.100 7.650 0.000 10.750 2.400 6.500 0.000 8.900 38.700
34. Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.200 6.900 0.000 9.100 3.000 5.700 0.000 8.700 3.100 6.350 0.000 9.450 38.350
35. Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 5.000 0.000 7.200 2.700 6.300 0.100 8.900 3.200 7.700 0.000 10.900 38.000
36. Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Modrovičová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.200 6.650 0.000 8.850 3.100 6.750 0.000 9.850 2.900 6.400 0.000 9.300 37.850
37. Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 6.350 0.000 8.550 2.900 6.850 0.000 9.750 2.800 6.600 0.500 8.900 37.700
38. Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.200 7.150 0.000 9.350 2.500 5.650 0.000 8.150 2.900 6.950 0.000 9.850 37.650
39. Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 8.350 0.000 10.350 2.400 5.650 0.000 8.050 3.200 6.500 0.000 9.700 3.200 6.100 0.000 9.300 37.400
40. Lustyková Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá 2.000 8.300 0.000 10.300 2.200 5.850 0.000 8.050 2.600 5.800 0.000 8.400 3.100 7.500 0.000 10.600 37.350
41. Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 9.250 0.000 11.250 2.200 7.250 4.000 5.450 3.100 7.400 0.000 10.500 2.900 6.850 0.000 9.750 36.950
42. Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 8.700 0.000 11.100 2.200 6.150 0.000 8.350 3.100 5.850 0.000 8.950 2.500 5.900 0.000 8.400 36.800
43. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Modrovičová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.200 4.750 0.000 6.950 3.100 6.150 0.000 9.250 3.100 7.300 0.000 10.400 36.600
44. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.300 6.050 0.000 8.350 3.300 3.100 0.100 6.300 3.100 6.350 0.000 9.450 34.750
45. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.950 0.000 9.950 2.300 6.300 0.000 8.600 2.600 4.650 0.000 7.250 2.100 6.500 0.000 8.600 34.400
46. Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 2.000 7.950 0.000 9.950 2.200 7.000 0.000 9.200 2.400 5.300 0.000 7.700 2.100 5.150 0.500 6.750 33.600
47. Geblová Alžběta 2006 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová 2.000 7.700 0.000 9.700 1.600 6.550 4.000 4.150 3.100 5.850 0.000 8.950 3.000 6.350 0.000 9.350 32.150
48. Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 7.550 0.000 9.550 2.100 5.100 4.000 3.200 3.400 6.450 0.100 9.750 2.300 5.600 0.000 7.900 30.400

zpět na detail závodu