Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál P. Kouby

 9.12.2017
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 4.400 8.150 0.000 12.550 4.200 8.450 0.000 12.650 25.200
2. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 4.700 7.650 0.000 12.350 4.200 8.300 0.000 12.500 24.850
3. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 3.700 9.000 0.000 12.700 3.500 8.600 0.000 12.100 24.800
4. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 3.700 8.350 0.000 12.050 4.200 8.350 0.000 12.550 24.600
5. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 3.800 8.200 0.000 12.000 3.600 8.250 0.000 11.850 23.850
6. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 3.600 8.400 0.000 12.000 3.400 7.850 0.000 11.250 23.250
7. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 3.600 8.350 0.000 11.950 2.900 8.300 0.000 11.200 23.150
8. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 3.800 7.250 0.000 11.050 3.400 8.100 0.000 11.500 22.550
9. Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.600 6.750 0.000 10.350 3.400 8.750 0.000 12.150 22.500
10. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.400 7.100 0.000 10.500 3.300 8.400 0.000 11.700 22.200
11. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.600 7.900 0.000 10.500 3.300 8.350 0.000 11.650 22.150
12. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.400 7.450 0.000 10.850 3.400 7.800 0.000 11.200 22.050
13. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.500 7.400 0.000 10.900 2.800 7.100 0.000 9.900 20.800
14. Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.500 7.450 0.000 9.950 2.300 8.500 0.000 10.800 20.750
15. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.800 5.900 0.000 8.700 3.400 7.650 0.000 11.050 19.750
16. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská, Lhotova, Stefankova 3.400 5.100 0.000 8.500 3.300 7.800 0.000 11.100 19.600
17. Niedeobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 2.000 3.100 0.000 5.100 2.200 5.400 0.300 7.300 12.400

zpět na detail závodu