Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Mistrovství ČR J+D

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

starší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Marghold František Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 2.900 8.650 0.000 11.550 2.100 8.850 0.000 10.950 2.600 9.350 0.000 11.950 2.400 9.300 0.000 11.700 2.500 9.100 0.000 11.600 2.200 9.050 0.000 11.250 69.000
2. Cacek Matyáš Cacek Matyáš 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.300 8.600 0.000 11.900 2.100 9.150 0.000 11.250 2.000 8.150 0.000 10.150 1.600 9.050 0.000 10.650 2.600 9.350 0.000 11.950 1.800 9.100 0.000 10.900 66.800
3. Němeček Dan Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.300 8.100 0.000 11.400 2.500 7.500 0.000 10.000 2.000 9.300 0.000 11.300 2.200 8.650 0.000 10.850 2.600 9.350 0.000 11.950 1.700 9.250 0.000 10.950 66.450
4. Durák Miroslav Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 3.000 7.900 0.000 10.900 2.400 8.050 0.000 10.450 2.200 8.600 0.000 10.800 2.200 8.800 0.000 11.000 2.700 9.200 0.000 11.900 1.900 8.800 0.000 10.700 65.750
5. Kopecký Michal Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.200 8.150 0.000 11.350 2.300 6.550 0.000 8.850 2.300 8.800 0.000 11.100 2.800 8.950 0.000 11.750 3.000 8.850 0.000 11.850 2.400 8.300 0.000 10.700 65.600
6. Vachutka Jan Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 2.700 8.350 0.000 11.050 2.100 8.600 0.000 10.700 1.700 8.750 0.000 10.450 2.200 9.050 0.000 11.250 2.100 9.500 0.000 11.600 1.500 9.150 0.500 10.150 65.200
7. Švejkovský Jakub Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal 2.900 8.300 0.000 11.200 2.400 7.500 0.000 9.900 1.800 8.900 0.000 10.700 1.600 9.100 0.000 10.700 2.300 9.400 0.000 11.700 1.800 8.650 0.000 10.450 64.650
8. Uherka Adam Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 2.800 8.200 0.000 11.000 2.100 7.800 0.000 9.900 1.900 9.000 0.000 10.900 1.600 8.950 0.000 10.550 2.200 8.900 0.000 11.100 1.500 8.850 0.500 9.850 63.300
9. Turoň Jáchym Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž 3.000 8.550 0.000 11.550 2.200 8.500 0.000 10.700 1.800 8.300 0.000 10.100 2.200 8.900 0.000 11.100 2.500 8.550 0.000 11.050 1.500 7.250 0.500 8.250 62.750
10. Vašák Antonín Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.300 8.500 0.000 11.800 2.100 8.100 0.000 10.200 2.200 9.300 0.000 11.500 1.600 9.050 0.000 10.650 2.200 9.200 0.000 11.400 1.400 6.450 1.000 6.850 62.400
11. Maršálek Matěj Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.600 8.150 0.000 10.750 2.200 8.150 0.000 10.350 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 8.800 0.000 10.800 2.800 7.850 0.000 10.650 1.600 6.800 0.000 8.400 61.850
12. Skokan Jaroslav Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 2.600 7.950 0.000 10.550 2.200 6.900 0.000 9.100 1.600 8.900 0.000 10.500 1.600 8.800 0.000 10.400 2.200 8.700 0.000 10.900 1.700 8.550 0.000 10.250 61.700
13. Klabouch Jakub Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart 2.500 7.450 0.000 9.950 2.100 8.350 0.000 10.450 1.900 8.750 0.000 10.650 1.800 8.900 0.000 10.700 2.500 8.250 0.000 10.750 0.600 9.100 2.000 7.700 60.200
14. Jedlička Marian Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 2.500 8.600 0.000 11.100 1.600 7.400 0.000 9.000 1.600 8.300 0.000 9.900 1.600 9.050 0.000 10.650 2.100 8.700 0.000 10.800 1.500 7.650 0.500 8.650 60.100
15. Bohuněk David Bohuněk David 2004 SK Hradčany Novák Petr 2.800 8.150 0.000 10.950 2.500 7.050 0.000 9.550 2.000 7.950 0.000 9.950 1.600 8.900 0.000 10.500 2.500 6.750 0.000 9.250 2.000 7.300 0.000 9.300 59.500
16. Iordatiy Serhiy Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak 2.100 8.650 0.000 10.750 1.400 8.100 0.500 9.000 1.600 9.050 0.000 10.650 1.600 8.700 0.000 10.300 2.100 8.600 0.000 10.700 1.400 7.650 1.000 8.050 59.450
17. Stavělík Jakub Stavělík Jakub 2005 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 2.600 7.800 0.000 10.400 1.500 7.850 0.000 9.350 1.700 8.600 0.000 10.300 1.600 8.800 0.000 10.400 2.300 9.000 0.000 11.300 1.400 6.850 1.000 7.250 59.000
18. Smith Joseph Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Petra Smith 2.500 8.650 0.000 11.150 1.500 7.350 0.000 8.850 1.600 8.600 0.000 10.200 1.600 8.600 0.000 10.200 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 6.700 0.500 7.700 58.700
19. Pospíšil Martin Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš 3.200 7.950 0.000 11.150 1.200 8.350 1.500 8.050 1.800 8.200 0.000 10.000 2.200 8.800 0.000 11.000 1.500 7.200 0.500 8.200 1.500 9.150 0.500 10.150 58.550
20. Iordatiy Heorhiy Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak 2.400 8.400 0.000 10.800 1.300 7.700 1.000 8.000 1.500 8.200 0.500 9.200 1.600 8.750 0.000 10.350 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 8.550 0.500 9.550 58.200
21. Bago Daniel Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart 2.100 7.950 0.000 10.050 1.500 8.600 0.500 9.600 2.100 8.100 0.000 10.200 1.800 8.600 0.000 10.400 2.400 7.350 0.000 9.750 1.400 7.700 1.000 8.100 58.100
22. Beneš Adam Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.800 8.050 0.000 10.850 1.400 7.300 0.500 8.200 1.500 8.800 0.500 9.800 1.200 8.650 0.000 9.850 2.100 7.900 0.000 10.000 0.800 8.700 1.500 8.000 56.700
23. Haragal Štefan Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart 2.200 8.350 0.000 10.550 1.400 7.800 0.500 8.700 1.600 8.550 0.000 10.150 1.600 8.900 0.000 10.500 2.400 6.600 0.000 9.000 0.800 8.350 1.500 7.650 56.550
24. Zítko Adam Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 2.600 7.150 0.000 9.750 1.400 5.950 0.500 6.850 1.900 8.400 0.000 10.300 1.600 8.400 0.000 10.000 2.200 8.750 0.000 10.950 0.800 9.100 1.500 8.400 56.250
25. Jakubík Lukáš Jakubík Lukáš 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal 2.100 8.150 0.000 10.250 1.400 7.500 0.500 8.400 1.400 8.100 1.000 8.500 1.800 8.700 0.000 10.500 2.100 8.250 0.000 10.350 0.800 8.800 1.500 8.100 56.100
26. Zapletal Jakub Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben 2.900 8.400 0.000 11.300 1.300 7.850 1.000 8.150 1.400 7.550 0.500 8.450 1.800 8.400 0.000 10.200 2.100 7.950 0.000 10.050 0.800 8.400 1.500 7.700 55.850
27. Zajíček Adam Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 2.400 7.650 0.000 10.050 1.600 7.350 0.000 8.950 1.700 8.100 0.000 9.800 1.600 8.100 0.000 9.700 1.800 7.100 1.000 7.900 0.800 8.900 1.500 8.200 54.600
28. Fárka Filip Fárka Filip 2005 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 1.500 8.150 0.800 8.850 1.400 7.600 0.500 8.500 1.600 8.500 0.000 10.100 1.600 8.100 0.000 9.700 1.900 7.800 0.500 9.200 0.800 8.600 1.500 7.900 54.250
29. Kindler Samuel Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.100 8.050 0.000 10.150 0.600 8.400 2.000 7.000 1.600 8.100 0.000 9.700 1.800 8.500 0.000 10.300 2.000 7.750 0.500 9.250 0.800 8.400 1.500 7.700 54.100
30. Dolejš Vojtěch Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.400 7.300 0.000 9.700 0.600 8.400 2.000 7.000 1.400 8.450 1.000 8.850 1.600 8.650 0.000 10.250 1.800 9.150 1.000 9.950 0.800 8.650 1.500 7.950 53.700
31. Psota Daniel Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 2.000 7.800 0.500 9.300 0.900 6.850 1.000 6.750 1.600 8.500 0.000 10.100 1.600 8.450 0.000 10.050 1.800 8.300 1.000 9.100 0.800 8.200 1.500 7.500 52.800
32. Ferling Jan Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling 2.400 8.250 0.000 10.650 0.600 7.900 1.500 7.000 1.500 7.800 0.500 8.800 1.800 8.450 0.000 10.250 2.000 7.450 0.000 9.450 0.800 6.750 1.500 6.050 52.200
33. Wagner Jakub Wagner Jakub 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Smékal 2.100 8.100 0.000 10.200 1.200 7.500 1.500 7.200 1.300 7.650 1.000 7.950 1.600 8.400 0.000 10.000 1.900 8.000 0.500 9.400 0.800 7.700 1.500 7.000 51.750
34. Prokop Vojtěch Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 2.000 7.800 0.200 9.600 0.900 7.450 1.000 7.350 0.800 7.800 1.500 7.100 1.600 8.450 0.000 10.050 1.900 7.350 0.500 8.750 0.800 8.400 1.500 7.700 50.550
35. Houska Jan Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová 2.000 8.000 0.500 9.500 0.800 7.750 1.500 7.050 1.300 7.550 1.000 7.850 1.600 8.250 0.000 9.850 1.800 7.700 1.000 8.500 0.800 7.550 1.500 6.850 49.600
36. Polák Petr Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková 2.200 7.750 0.000 9.950 1.200 7.500 1.500 7.200 0.800 7.600 1.500 6.900 1.600 8.500 0.000 10.100 1.900 7.950 0.500 9.350 0.800 6.350 1.500 5.650 49.150
37. Pluhař Ondřej Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.950 0.000 10.150 1.800 8.300 0.000 10.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 7.250 0.000 9.550 1.400 7.450 1.000 7.850 37.650

zpět na detail závodu